برگزاری نشست صمیمانه با پزشکان و پرسنل قرارداد پزشک خانواده با حضور غیرمنتظره فرماندار عسلویه و رئیس شورای راهبردی / گزارش تصویری

14 دی 1401
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، معاون اجرایی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیئت همراه در سفر یک روزه به شهرستان عسلویه در نشست‌هایی جداگانه با رئیس و تیم مدیریت شبکه بهداشت و درمان مشکلات حوزه سلامت عسلویه را شناسایی و راهکارهای رفع آن‌ها را مورد بررسی قرار دادند.

مهندس دلخواه در نشست صمیمانه با پزشکان و سایر تیم پزشک خانواده شهرستان عسلویه ضمن تقدیر از زحمات بی‌شائبه ایشان در حفظ سلامت شهروندان عسلویه گفتند: افزایش رضایتمندی پرسنل موجب ارتقا کیفیت سطح خدمات و همچنین تلاش و انگیزه بیشتر جهت پیشبرد اهداف سازمان می‌گردد.
وی در ادامه ضمن شنیدن مشکلات، پیشنهادات و راهکارهای تیم پزشک خانواده عنوان کرد: حوزه سلامت خود را موظف می‌داند خواسته‌های شما بزرگواران را بررسی و اولویت بندی نماید و تا به ثمر رسیدن آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکند.
دلخواه اذعان داشت: قطعاً در نشست‌های آتی نتیجه این نشست‌ها به سمت رفع مشکلات خواهد رفت و برنامه‌ریزی برای اهداف بلند مدت در دستور کار مدیریت قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در ادامه این نشست حضور سرزده فرماندار شهرستان عسلویه و تیم همراه و همچنین رئیس محترم شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در سالن تشریفات هتل شیرینو و ترتیب نشست صمیمانه باعث خرسندی تیم سلامت شد.
هر دو مقام مسئول ضمن شنیدن صحبت‌های مسئولین و تیم پزشک خانواده شهرستان عسلویه قول مساعد جهت برطرف کردن مشکلات موجود در زیرساخت‌ها و تجهیزات موردنیاز حوزه سلامت دادند و خود را یکی از حامیان اصلی حوزه سلامت برشمردند.
نشست صمیمانه مشاور اجرایی معاون بهداشتی، سرپرست مدیریت توسعه شبکه و رئیس گروه گسترش شبکه‌های بهداشت و درمان با رئیس شبکه بهداشت و درمان، تیم مدیریت و تیم پزشک خانواده شهرستان عسلویه در هتل شیرینو برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ک-3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     معاون.اجرایی     مهندس.دلخواه     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   14 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >