از ابتدای امسال تا پایان آذرماه؛
۳۰ هزار بیمار توسط پزشکان در دو درمانگاه بیمارستان شهید گنجی ویزیت شدند

14 دی 1401
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۳۰ هزار و ۱۷۲ نفر از مراجعین و بیماران محترم از خدمات ویزیت عمومی و ویزیت متخصص در دو درمانگاه عمومی و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان بهره‌مند شدند.

دکتر امین آزاد فر ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پزشکان عمومی و متخصص و همچنین پرسنل شاغل در دو درمانگاه عمومی و تخصصی بیمارستان شهید صادق گنجی اظهار داشت: بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان دارای دو درمانگاه عمومی و تخصصی است که خدمات مختلف درمانی را به بیماران محترم ارائه می‌کند.
دکتر آزاد فر در ادامه اضافه کرد: درمانگاه عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی با دارا بودن ۹ پزشک عمومی و ۴ پرستار و ۲ بهیار به‌صورت شبانه‌روزی در سه نوبت (صبح، عصر و شب) مشغول ارائه خدمات درمانی اعم از ویزیت عمومی، تزریقات و پانسمان زخم، وصل سرم و نوار قلب به مراجعین محترم و بیماران ارجمند است و در طول نه ماهه اول سال ۱۴۰۱ قریب به ۱۴ هزار و ۸۵۶ بیمار سرپایی را مورد ویزیت و مداوا قرار داده است.
وی همچنین به افتتاح و راه‌اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شهید گنجی واقع در میدان دژ برازجان اشاره کرد و افزود: بی‌شک کلینیک تخصصی و فوق تخصصی با امکانات بروز، شایسته و درخور شأن و منزلت مردم عزیز، از مهم‌ترین اقدامات و از نیازهای مبرم درمانی بود که از هشتم آذرماه در شهرستان دشتستان راه‌اندازی شد وهم اکنون مشغول ارائه خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی به بیماران عزیز است.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ضمن اشاره به آمار و ارقام خدمات ارائه شده توسط درمانگاه ۱۷ شهریور و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی جدید در ۹ ماهه اول سال جاری تصریح داشت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه تعداد ۱۵ هزار و ۳۱۶ ویزیت پزشک متخصص، در درمانگاه توسط پزشکان متخصص انجام‌شده است.
دکتر آزاد فر ساعات ارائه خدمات کلینیک تخصصی و فوق تخصصی را همه‌روزه به جزء روزهای تعطیلات رسمی به‌صورت دو نوبت (صبح و عصر) عنوان کرد و ادامه داد: کلینیک تخصصی و فوق تخصصی علاوه بر ویزیت پزشکان متخصص، شامل خدماتی از جمله نوار قلب، اکو کار دیوگرافی قلب، تست ورزش، سونوگرافی، نوار عصب و عضله، کرایو تراپی پوست، بینایی‌سنجی و ... بوده و همه‌روزه پذیرای مراجعین محترم بر طبق برنامه زمانی تعیین‌شده است.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خاطرنشان کرد: هدف نهایی تیم مدیریتی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ارائه خدمات با کیفیت و مطابق با استاندار و متناسب با شأن و منزلت مردم عزیز و بیماران محترم است لذا کادر درمان این بیمارستان همواره تمامی تلاش خود را برای انجام این مهم به کار خواهد بست.
انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
ویزیت     دکتر.امین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   14 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >