ساحل روستای هاله به مناسبت هفته هوای پاک و بسیج ملی تغذیه سالم پاک‌سازی شد

8 بهمن 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اعلام کرد: به مناسبت هفته ملی هوای پاک و بسیج ملی تغذیه سالم، ساحل روستای هاله پاک‌سازی شد.

محمدامین شایسته نیا تصریح کرد: هم‌زمان با بسیج ملی تغذیه و هفته ملی هوای پاک به‌منظور آموزش به دانش آموزان و با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت روستای زبار مراسم پیاده‌روی و جمع‌آوری زباله‌های ساحلی در روستای هاله برگزار شد.
شایسته نیا دانش آموزان را رابطین سلامت بین بهداشت و خانواده‌ها دانست و افزود: هدف از بزرگداشت روز ملی هوای پاک ایجاد حساسیت و ارتقا کیفیت سلامت در جامعه بوده و همان‌گونه که کلید اصلی رسیدن به اهداف مشارکت اقشار مختلف جامعه است، ازاین‌رو دانش آموزان با همراهی پرسنل خدوم مرکز خدمات جامع سلامت زبار به پاک‌سازی ساحل هاله مشغول شدند.
وی ضمن اشاره به شعار هفته ملی هوای پاک "هوای پاک، حقوق عامه، اراده ملی" ادامه داد: هوای پاک، تنفس راحت و جسم سالم از حقوق به‌حق مردم است و مردم فقط بخش کوچکی از رعایت اصول محیط‌زیست برای داشتن شرایط ایده آل هستند و برای دستیابی به این تکلیف همه ما عهده‌دار آن هستیم.
شایسته نیا در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مردم را به حمایت و همراهی در فعالیت‌های همه عرصه‌های بهداشت دعوت کرد.

انتهای پیام/ م.ک۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پاکسازی     هفته.هوای.پاک     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >