از ابتدای امسال تا پایان آذرماه؛
۴۰ هزار بیمار از خدمات بخش تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی برازجان بهره‌مند شده‌اند

8 بهمن 1401
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در مصاحبه‌ای با روابط عمومی این بیمارستان گفت: از فروردین ماه امسال تا پایان آذر ماه، تعداد ۴۰ هزار و ۲۶۵ نفر از مردم و بیماران در دو بخش سرپایی و بستری از خدمات تشخیصی – درمانی بخش تصویربرداری بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان برخوردار شده‌اند.

دکتر امین آزادفر در ادامه اظهار داشت: از این تعداد بیماران محترم ۱۸ هزار و ۳۴۵ نفر به‌صورت بیمار سرپایی و ۲۱ هزار و ۹۲۰ نفر نیز به‌عنوان بیمار بستری در این بیمارستان و سایر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شهرستان‌های هم‌جوار از خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان استفاده نموده‌اند.
دکتر آزادفر ضمن تأکید بر مهم و مؤثر بودن مرکز خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید صادق گنجی در امر تشخیص و درمان به‌موقع و صحیح بیماران افزود: روزانه بیماران و مراجعین محترم به‌صورت سرپایی و بستری، خدماتی از جمله رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، سی‌تی‌اسکن و ام آر ای را با مراجعه به مرکز خدمات تصویربرداری این بیمارستان، به‌صورت بهینه و مطلوب منطبق با استانداردهای وزارت بهداشت و درمان دریافت می‌کنند.
وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پزشکان و پرسنل شاغل در بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان گنجی اضافه کرد: در این بخش پنج پزشک فعال و حاذق متخصص رادیولوژی جهت انجام خدمات مختلف تصویربرداری در حال ارائه خدمت به مردم عزیز می‌باشند و همچنین جمعاً ۲۹ نفر اعم از کارشناس، کاردان، منشی و خدمات به‌عنوان کارکنان بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان مشغول خدمات‌رسانی به مردم عزیز می‌باشند.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان تصریح داشت: بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان با کلیه بیمه‌های پایه از جمله خدمات درمانی، تأمین اجتماعی، نیروهای مسلح، بانک‌ها و...و همچنین بسیاری از بیمه‌های مکمل همچون سینا، دانا، سرمد، نوین، دی و... قرارداد داشته و مردم عزیز می‌توانند با ارائه کد ملی از خدمات این بخش به‌صورت بیمه‌ای و با تعرفه دولتی استفاده نمایند.
دکترآزادفر در خصوص ساعات کاری بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید صادق گنجی هم افزود: بخش‌های رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن در سه شیفت شبانه‌روزی (صبح، عصر و شب) و بخش ام.آر.ای بیمارستان در دو شیفت صبح و عصر از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۹: ۳۰ به غیر از روزهای تعطیلات رسمی مشغول ارائه خدمات به بیماران عزیز است.
وی در پایان به بیان آمار تفکیکی ماه‌های گذشته برحسب نوع خدمت در دو قسمت سرپایی و بستری در سال جاری پرداخت و تصریح داشت: از ابتدای امسال (رادیوگرافی ۱۵ هزار و ۸۵۶)، (ماموگرافی ۲۶۳)، (سونوگرافی ۸ هزار و ۴۰۵)، (سی‌تی‌اسکن ۱۱ هزار و ۱۰۲) و (ام آر ای ۴ هزار و ۶۳۹) نفر بیمار از بخش تصویربرداری بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خدمات مختلف را دریافت کرده‌اند و بی‌شک آمار خدمات تصویربرداری دریافتی توسط بیماران عزیز بسیار بیشتر خواهد بود.
انتهای پیام/ ب.ا ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تصویربرداری     دکتر.امین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >