معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
انتقال صحیح پیام میان دانشجو و استاد نیازمند ارتباط تنگاتنگ و همراه با شناخت است/ گزارش تصویری

10 بهمن 1401
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: انتقال صحیح پیام میان دانشجو و استاد کاری سخت و حساس بوده و نیازمند ارتباط تنگاتنگ و همراه با شناخت است.

دکتر مرادعلی فولادوند در کارگاه دانش‌افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: دوره‌های دانش‌افزایی که به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار می‌شود بر اساس نیاز اساتید بخصوص اساتید جوان طراحی و اجرا میشود  و فرصتی است تا اطلاعات اساتید دانشگاه به روز شده و افزایش یابد.
وی تصریح کرد: اگر امروز کار آموزش اساتید دانشگاه‌ها راحت تر از زمانهای گذشته است، زیرا هم ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی و روش‌های جدید انتقال پیام تسهیل شده ترند و هم دسترسی به این ابزارها و روشها ی انتقال پیام راحت تر شده است اما در حوزه شناخت دو طرفه استاد و دانشجو با مشکلاتی مواجه هستیم و اساتید ما نیازمند شناخت عمیق از دانشجویان نسل جدید هستند تا بتوانند ارتباطی توام با اعتماد دو طرفه را ایجاد کرده و بر این بستر اعتماد ساز مطالب علمی، آموزشی و تربیتی را انتقال دهند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: دانشجوها باید با اساتید ارتباط برقرار کرده، یکدیگر را بشناسند و ارتباطی سرشار از عاطفه، احساس، عقلانیت و انسانیت داشته باشند.
کارگاه دانش‌افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور دکتر حسین سروقامت با موضوع مبانی و مهارت ارتباط و دکتر ابوالفضل روحی با موضوع روشنفکری دینی در عصر حاضر در روزهای 9 و 10 و 11 بهمن‌ماه در مجموعه کلاس‌های اندیشه پردیس دانشگاه در حال برگزاری است.


انتهای پیام / م.ف1024

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دانش‌افزایی.اساتید     معاون.آموزشی     دکتر.مرادعلی.فولادوند        

تاریخ بروز رسانی:   10 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >