تداوم ارائه خدمات دندانپزشکی در مناطق کمتر برخوردار شهرستان گناوه

10 بهمن 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در چهار ماه گذشته تاکنون خدمات دندانپزشکی در روستاهای کمتر برخوردار شهرستان گناوه بدون توقف ارائه شده است.

دکتر عصمت حیدری در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: ارائه این خدمات در قالب کلینیک سیار با حضور دندان‌پزشکان مجرب و به‌منظور ارتقاء سلامت دهان و دندان با هدف دسترسی عادلانه به خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی در مناطق کمتر برخوردار است.
حیدری ادامه داد: دندان‌پزشکان در کلینیک سیار دندانپزشکی، خدمات و مراقبت‌های بهداشتی و درمانی دهان و دندان را در روستاها و مناطقی که واحد دندانپزشکی در آنجا وجود ندارد ارائه می‌دهند.
وی عنوان کرد: در چهار ماه گذشته مردم روستاهای شول، بهمنیاری، گمارون، جزیره شمالی و جنوبی، چهارمحال، فخر آوری، پوزگاه، گاو سفید، قلعه حیدر، تِل تَل و بیماران اعصاب و روان در سرای مهر گناوه خدمات دندانپزشکی دریافت کرده‌اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه تأکید کرد: هم‌زمان با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات آموزشی دهان و دندان نیز به مردم و به‌ویژه دانش آموزان در مناطق کمتر برخوردار شهرستان گناوه ارائه‌شده است.

انتهای پیام/م.ن: 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کلینیک.دندانپزشکی     خدمات.دندانپزشکی     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   10 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >