سفیران حوزه سلامت طرح انطباق امور اداری بیمارستان‌های تابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شدند

12 بهمن 1401
با حضور مشاور اجرایی رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از سفیران حوزه سلامت طرح انطباق امور اداری بیمارستان‌های تابع دانشگاه تقدیر شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی و دبیر کمیته دانشگاهی طرح انطباق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست، ضمن تشکر از حضور اعضاء گفت: هدف از برگزاری این نشست سپاس از زحمات و تلاش‌های سفیران حوزه سلامت طرح انطباق است.
دکتر حسین قائدی تصریح کرد: با توجه به ارزش متعالی ارائه خدمات درمانی به شهروندان و تکریم ارباب‌رجوع و همچنین مشکلات و کمبودهای موجود، تلاش مستمر و بی‌وقفه سفیران این حوزه باعث پیشرفت اهداف حوزه سلامت در سطح مراکز ارائه‌دهنده خدمات درمانی شده است، لذا قدردانی زحمات و دغدغه‌مندی سفیران، به‌عنوان یک رکن در اجرای بهینه طرح انطباق است.
در ادامه‌ی این نشست نیز سایر اعضاء حاضر به بیان تجربیات و پیشنهاد‌های خود پرداختند و در پایان نیز از سفیران حوزه سلامت طرح انطباق توسط مسئولین دانشگاهی تقدیر صورت پذیرفت.
به گزارش مفدا بوشهر، با حضور مشاور اجرایی رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون درمان، معاون فرهنگی و دانشجویی، مسئول فرهنگی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سفیران حوزه سلامت طرح انطباق امور اداری بیمارستان‌های تابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شدند.

انتهای پیام/ م.ر 2050

کلمات کلیدی:
تقدیر     سفیران.سلامت     مشاور.اجرایی     معاونت.فرهنگی.دانشجویی     دکتر.حسین.قائدی    

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >