مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عملکرد بودجه‌ای شبکه‌های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان‌های سراسر استان بوشهر بررسی شد

18 بهمن 1401
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: عملکرد بودجه‌ای شبکه‌های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان‌های سراسر استان بوشهر در نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بررسی شد.

دکتر محسن صحرانورد در حاشیه نشست با روسای شبکه‌های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: گفت این‌گونه نشست‌ها و دیدارها در کلیه حوزه‌ها اعم از مدیران، اعضای هیئت‌علمی و کارکنان در دستور کار هیئت‌رئیسه دانشگاه قرار دارد و تاکنون چندین نشست داشته‌ایم.
وی ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و نام شهدا تصریح کرد: نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه با حضور روسای شبکه‌های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان‌های سراسر استان باهدف بررسی عملکرد حوزه‌های مختلف، مباحث بودجه‌ای و پیگیری پروژه‌های در دست اقدام تشکیل شد.
دکتر صحرانورد بیان کرد: در این نشست پس از بیان نقطه نظرات روسای شبکه‌های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان‌های سراسر استان، معاونین دانشگاه به مباحث مطروحه در حوزه خود پرداختند و سپس رئیس دانشگاه ضمن پاسخ به سؤالات روسای شهرستان‌ها، اشاره‌ای به وضعیت اعتباری دانشگاه کردند.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در این نشست‌های کاری با روسای شهرستان‌ها علاوه بر موارد از پیش تعیین‌شده، پای درد و دل صمیمانه مدیران نیز می‌نشینیم.
دکتر صحرانورد خاطرنشان کرد: هیئت‌رئیسه مشترک دانشگاه با در اسفندماه باهدف بررسی عملکرد سال جاری و بررسی مشکلات موجود و بیان راه‌حل‌ها با حضور روسای شهرستان‌ها، برخی از مدیران حوزه ریاست و سایر مدیران مرتبط با موضوع برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     مشاور.اجرایی     دهه.فجر1401     دکتر.محسن.صحرانورد        

تاریخ بروز رسانی:   18 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >