مردمان پایتخت انرژی ایران با اهدای خون زندگی بخشیدند/ گزارش تصویری

1 اسفند 1401
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، تیم سیار سازمان انتقال خون استان بوشهر با شعار "خون اهدا کنید زندگی ببخشید" در عسلویه حاضر و اقدام به خون‌گیری کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در گفت‌وگو با روابط عمومی این شبکه گفت: بنا به درخواست‌های متعدد و با توجه به عدم وجود پایگاه دائمی انتقال خون در شهرستان و به‌منظور تأمین بخشی از خون مورد نیاز استان بوشهر و کشور تیم سیار سازمان انتقال خون در عسلویه حضور یافت.
شایسته نیا افزود: اهدای خون از سنت‌های حسنه‌ای است که سالیان سال در دنیا و کشور ما جاری است تا بدین‌وسیله خون و فرآورده‌های خونی به کسانی که نیازمند هستند برسد و مردم شهرستان عسلویه نیز به‌منظور حمایت از بیماران نیازمند به فرآورده‌های خونی در این مسیر گام برداشتند.
وی افزود: شهرستان عسلویه شاهد مشارکت پرشور و مسئولیت پذیرانه مردم به‌ویژه جوانان برای انجام این کار نجات‌بخش و انسان دوستانه است و امید است این امر خداپسندانه در شهرستان نهادینه گردد.
شایسته نیا اضافه کرد: خون شهروندان عسلویه همانند شهروندان سایر نقاط کشور پس از انجام آزمایش‌های مربوطه در بانک خون کشور ذخیره و به نیازمندان اهدا خواهد شد.
پایگان انتقال خون یک‌روزه شهرستان عسلویه در مرکز خدمات جامع سلامت شهری عسلویه برپا شد و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار عسلویه با همراهی رئیس شبکه بهداشت و درمان ضمن بازدید از روند انتقال خون از اعضای تیم سیار استان و دست‌اندرکاران راه‌اندازی این پایگاه تقدیر کردند.

انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اهدای.خون     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   1 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >