حاج عبداللطیف حسن صرّاف، خیر حوزه سلامت:
مرکز درمان بستر کاکی گامی خیر بوده تا بتوانیم به مردم استان بوشهر خدمت کنیم

6 اسفند 1401
حاج عبداللطیف حسن صرّاف، خیر حوزه سلامت گفت: مرکز درمان بستر کاکی گامی خیر بوده تا بتوانیم به مردم استان بوشهر خدمت کرده تا آنان برای معالجه و درمان، کمترین هزینه را در استان خود پرداخت کنند.

وی تصریح کرد: از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر می‌کنیم زیرا بیشترین کمک را برای ساخت مراکز درمانی به ما کرده و هیچ کوتاهی در کار توسط آنان صورت نگرفته است.
حاج عبداللطیف حسن صرّاف با اشاره به اینکه این دنیا فانی بوده و افراد تا می‌توانند باید کارهای خیر انجام دهند افزود: برخی پروژه‌های خیّرساز  ناتمام مانده از این رو انتظار می‌رود همان‌گونه که خیرین سلامت مشتاقانه به کمک مردم شتافته‌اند مسئولین نیز در مرتفع کردن مشکلات در تکمیل روند این پروژه‌ها همکاری کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در خصوص زیرساخت‌های درمانی در استان بوشهر باید اقدامات بیشتری صورت گرفته و از منابع دولتی و منابع دیگر مانند خیرین سلامت نیازهای آینده استان را مرتفع کنیم.  
دکتر حیدر عزیزنژاد افزود: درمان جزو نیازهای اولیه و ضروری مردم بوده و همه باید از آن بهره‌مند شوند.
وی تصریح کرد: برای ما منابع خیرین بسیار مهم بوده و در قبال هر ریال آن مسئول هستیم و باید در جایی هزینه شود که به درستی نیاز مردم را مرتفع کند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در سال‌های گذشته اقدامات خوبی برای ساخت زیرساخت‌های بهداشتی، درمانی و آموزشی انجام شده اما تامین نیروی انسانی و حضور افراد متخصص نیز بسیار مهم بوده که ما در دانشگاه وظیفه آموزش و تعلیم و تربیت آنان را بر عهده داریم و زیرساخت‌های رفاهی آنان را باید فراهم کنیم.
دکتر حسین قائدی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر 2500 نفر دانشجو دارد که در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و پیراپزشکی مشغول به تحصیل هستند.
وی تصریح کرد: بیش از 360 دانشجوی متأهل در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که خوابگاه متأهلی برای آنان وجود نداشته و دوری از خانواده یکی از مشکلات اصلی آنان است که موجب می‌شود نتوانند به‌خوبی به تحصیل خود بپردازند.
انتهای پیام / م.ف1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     خیر.سلامت     حاج.عبداللطیف.حسن‌صرّاف     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     دکتر.حسین.قائدی        

تاریخ بروز رسانی:   6 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >