توسط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر صورت گرفت:
قدردانی از کارکنان دارای بیشتر از ۳ فرزند در راستای ترویج فرهنگ فرزندآوری

22 اسفند 1401
مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: قدردانی از کارمندان دارای سه فرزند و بیشتر طی مراسمی در راستای ترویج فرهنگ فرزندآوری و سبک زندگی ایرانی اسلامی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، فاطمه بهمن در این مراسم گفت: ترویج خانواده کامل یعنی خانواده‌ای که اعضای آن تمام روابط بین فردی را درک کرده باشند؛ بهترین راهبرد مواجهه با بحران کاهش فرزندآوری است.
وی ضمن بیان جایگاه مهم تحکیم خانواده و نقش بارزی که فرزندان در این خصوص دارند، افزود: در راستای اجرای ماده ۲۰ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از آقایان و بانوان شاغل در مرکز بهداشت شهرستان بوشهر که در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، دارای فرزند سوم یا بیشتر شده‌اند تقدیر به عمل آمد.
بهمن ادامه داد: تک‌فرزندی سبب خواهد شد که کودکان در نوجوانی و جوانی در مهارت حل مسئله و تصمیم‌گیری ضعف داشته باشند از بزرگ‌ترین آسیب‌های درازمدت این موضوع است.
مسئول سلامت خانواده مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به مزایای چند فرزندی والدین هم اشاره و خاطرنشان کرد: فرزندان در این خانواده‌ها، رشد سریع‌تر، تعامل بیشتر و قدرت حل مسئله بهتری با محیط دارند.
انتهای پیام/ ا.س ۳۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
قدردانی     فرزندآوری     فاطمه.بهمن     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >