۱۲ کیوسک عرضه قلیان در تنگستان مهروموم شد

27 اسفند 1401
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در جهت تحقق کاهش مصرف دخانیات در تنگستان ۱۲ کیوسک عرضه قلبان در پارک ساحلی دلوار تنگستان مهروموم شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس حسن اوجی بیان داشت: پس از معرفی پارک ساحلی دلوار به‌عنوان پارک عاری از دخانیات همه تلاش‌ها در جهت تحقق این مهم صورت گرفته که در یکی از این موارد در یک طرح ضربتی و با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی تنگستان، ۱۲ کیوسک عرضه قلیان مهروموم شد.
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: عزم شبکه بهداشت و درمان برای اجرای کامل این موضوع جدی است و با همکاری و توافق‌های بین بخشی صورت گرفته به‌صورت کامل این طرح اجرا خواهد شد.
مهندس اوجی با توصیه به مردم برای کاهش مصرف دخانیات تصریح کرد: امروزه با گسترش مصرف دخانیات، مخصوصاً در بین جوانان، بیم ابتلا آنان به بیماری‌های ریوی در آینده بسیار بالا است.
مهندس حسن اوجی تأکید کرد: باکسانی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند به‌هیچ‌وجه مماشات نخواهیم کرد و در همین راستا از ابتدای سال جاری ۲۶ واحد صنفی پس از معرفی به مراجع قانونی مهروموم شده است.
گفتنی است سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده دریافت شکایات مردم در رابطه با تهدیدکنندگان سلامت جامعه است.

انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
مهر.و.موم     مهندس.حسن.اوجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >