امام‌جمعه کنگان:
مدافعان سلامت استان بوشهر ایثارگرانه در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند/ نگاه مسئولین حوزه سلامت در دولت سیزدهم حل مشکلات و بهبود وضعیت موجود است

8 فروردين 1402
امام‌جمعه کنگان بابیان اینکه مدافعان سلامت استان بوشهر ایثارگرانه در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند گفت: نگاه مسئولین حوزه سلامت در دولت سیزدهم حل مشکلات و بهبود وضعیت موجود است.

حجت‌الاسلام محمود محمودی در دیدار عیدانه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: مدافعان سلامت در همه زمان‌ها به‌ویژه در زمان کرونا جان‌فشانی کردند و ایثارگرانه در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.
وی ضمن تقدیر از مدیران حوزه بهداشت درمان استان بوشهر و شهرستان کنگان تصریح کرد: توسعه زیرساختی و تجهیزات در حوزه بهداشت و درمان جنوب استان به معنی ارائه خدمات بهتر به‌تمامی مردم مناطق جنوب استان بوشهر است.
حجت‌الاسلام محمودی اضافه کرد: مدافعان سلامت در همه زمان‌ها به‌ویژه در زمان کرونا جان‌فشانی کردند و ایثارگرانه در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.
وی افزود: توسعه زیرساختی و تجهیزاتی حوزه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و جنوب استان مدنظر مسئولین حوزه بهداشت و درمان است.
امام‌جمعه کنگان بابیان اینکه نگاه مسئولین در سطح کشوری و استانی در دولت آیت‌الله رئیسی حل مشکلات و بهبود وضعیت موجود است خاطرنشان کرد: خدمات حوزه بهداشت و درمان در کنگان برای منطقه جنوب استان بوشهر است بنابراین نیاز است در آینده نیز مانند حال حاضر حمایت ویژه شود.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

کلمات کلیدی:
دیدار.عیدانه     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.محمود.محمودی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >