در راستای اجرای طرح تشدید نظارت نوروز 1402 صورت پذیرفت؛
پلمب دو واحد صنفی متخلف در شهرستان عسلویه/ انجام بیش از 499 بازرسی در هفته نخست نوروز 1402

9 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: دو واحد صنفی متخلف در شهرستان عسلویه پلمب شدند.

مهندس محمدامین شایسته نیا در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهار داشت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع غذا توسط کارشناسان بهداشت محیط، ۲ واحد صنفی متخلف توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و با همکاری اداره امنیت و اطلاعات و همچنین اداره تعزیرات حکومتی پلمب شد.
شایسته نیا افزود: طرح سلامت نوروزی باهدف ارتقا سلامت شهروندان و مسافرین در نورز ۱۴۰۲ در حال انجام است که تاکنون ۴۹۹ بازرسی از مراکز و اماکن سطح عرضه انجام که از این تعداد ۲۰ اخطار کتبی صادر، ۶ واحد به مراجعه قضایی معرفی و ۲ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن آئین‌نامه‌ها و مقررات بهداشت محیطی پلمب شدند.
این مقام مسئول ضمن تأکید بر برخورد قانونی با متخلفین ادامه داد: عدم رعایت موازین بهداشتی از جمله نداشتن کارت سلامت، به‌کارگیری کارگر اتباع خارجه، عرضه قلیان، نظافت عمومی و فردی، عدم جداسازی مواد خام و پخته و ... منجر به گزارش و اقدامات قانونی تا پلمب اماکن و مراکز متخلف در دستور این سازمان قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: تمامی شهروندان و مهمانان نوروزی می‌توانند در صورت مشاهده تخلف در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، شکایات خود را در سامانه ۱۹۰ ثبت و گزارش نمایند تا اسرع وقت رسیدگی شود.
انتهای پیام/ م.ک-۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب     بازدید     نوروز.1402     مهندس.محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >