رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد؛
بیش از ۲۷۰۰ نفر از خدمات بهداشتی درمانی در نوروز ۱۴۰۲ در شهرستان عسلویه بهره‌مند شدند

14 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از خدمات بهداشتی درمانی در نوروز ۱۴۰۲ در شهرستان عسلویه بهره‌مند شدند.

محمدامین شایسته نیا تصریح کرد: طبق برنامه زمان‌بندی از قبل تعیین‌شده و برنامه‌ریزی کشیک پرسنل ارائه خدمت در مراکز تحت پوشش این شهرستان انجام و شهروندان و مهمانان نوروزی از خدمات بهره بردند.
 شایسته نیا ضمن تقدیر از تلاش همکاران در این ایام اذعان کرد: در شهرستان عسلویه ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۳ پایگاه بهداشتی و ۱۶ خانه بهداشت وجود دارد که پرسنل شاغل در این واحدهای محیطی در ایام نوروز به ارائه خدماتی همچون خدمات پزشکی و مامایی، واکسیناسیون، غربالگری تیروئید نوزادان، آزمایشگاه، خدمات پرستاری، دندانپزشکی و ... پرداختند.
وی در خصوص آمادگی ارائه خدمات در حوزه سلامت افزود: در طی بازدیدهای میدانی تیم مدیریتی شبکه بهداشت و درمان، تمامی واحدهای محیطی در راستای ارائه خدمات پایش شدند که از این ۲ هزار و ۷۰۰ خدمت می‌توان به ۷۸۲ خدمت پزشک عمومی، ۵۴۴ خدمت آزمایشگاه، ۳۶۴ مورد واکسیناسیون، ۳۹۸ مراقبت مادران باردار، ۳۸۵ مراقبت کودک و ... اشاره نمود.
شایسته نیا در ادامه تأکید کرد: رضایت شهروندان و مهمانان نوروزی در سطوح خدمات بهداشتی و درمانی رسالت و سرلوحه مدیریت و تمامی پرسنل است و شهروندان گرامی می‌توانند به‌منظور رفع نواقص و اصلاح خدمات، انتقادات خود را به‌صورت تلفنی به شماره ۷۷۳۷۲۶۲۰۳۲ و یا به‌صورت مکتوب به این شبکه در خیابان دولت ارائه نمایند.
انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز.1402     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   14 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >