در ایام تعطیلات نوروزی؛
بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان به ۴۶۵۰ بیمار خدمات درمانی ارائه کرده است

22 فروردين 1402
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: از ابتدای تعطیلات امسال تا سیزدهم فروردین‌ماه ۱۴۰۲، بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان به بیش از ۴ هزار و ۶۵۹ بیمار خدمات درمانی ارائه کرده است.

دکتر امین آزاد فر در مصاحبه‌ای با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: با توجه به وضعیت سوق‌الجیشی شهرستان دشتستان به‌عنوان دروازه ورودی استان بوشهر و همچنین حجم زیاد مسافران نورزی امسال، بی‌شک تیم مدیریتی بیمارستان برای تصادفات احتمالی و همچنین سایر مراجعین و بیماران بخصوص مسافران عزیز نوروزی از قبل برنامه‌ریزی منظم و منسجمی داشته و بحمدالله در این ایام مشکل خاصی در ارائه خدمات درمانی به بیماران و مراجعین محترم نداشتیم.
وی ضمن اشاره به حجم زیاد مسافران نوروزی شهرستان دشتستان افزود: از این تعداد بیماران مراجعه‌کننده ۴ هزار و ۳۲ نفر از بیماران عزیز در بخش سرپایی بیمارستان معالجه و مورد درمان قرار گرفتند و ۶۲۷ بیمار هم در بخش‌های مختلف بیمارستان بستری و خدمات درمانی را دریافت داشتند.
دکتر آزاد فر با اشاره به حجم زیاد بار ترافیکی در جاده‌های شهرستان دشتستان در ایام تعطیلات نوروزی عنوان داشت: نزدیک به ۱۱۶ نفر از بیماران مراجعه‌کننده به بیمارستان ناشی از تصادفات جاده‌ای بوده است که حدوداً ۸۰ نفر از این عزیزان در بخش‌های مختلف بیمارستان بستری و مورد مداوا قرار گرفتند.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ادامه داد: متأسفانه امسال در مدت تعطیلات نوروزی ۱۰ نفر بیمار فوتی داشتیم که اغلب ناشی از تصادفات جاده‌ای بود.
دکتر آزاد فر بازدید رِئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تیم مدیریتی دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز از بیمارستان شهید صادق گنجی را مهم ارزیابی و افزود: بی‌شک چنین بازدیدهایی موجب دلگرمی و ایجاد انگیزه بیشتر در بین پرسنل و کادر ارائه‌دهنده خدمات به بیماران و مراجعین محترم خواهد شد و جا دارد از همه عزیزان مسئول تشکر و قدردانی به عمل آید.
 دکتر آزاد فر همچنین از زحمات کلیه کادر درمان بخصوص پزشکان و پرستاران که در مدت تعطیلات نوروزی خالصانه در ارائه خدمات درمانی به مردم و مهمانان نوروزی انجام‌وظیفه نمودن تشکر و قدردانی کرد.
دکتر حسن ملکی‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه تیم مدیریتی در ایام تعطیلات نوروزی از بخش‌های مختلف درمانی و پشتیبانی بیمارستان بازدید و با اهداء گل به پرسنل، ضمن تبریک سال نو از زحمات آن‌ها تشکر و قدردانی نمود.
انتهای پیام/ ب.ا ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز1402     دکتر.امین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   22 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >