در شهرستان تنگستان صورت گرفت:
ارائه بیش از 5 هزار خدمت پزشکی و دندانپزشکی در ایام نوروز

26 فروردين 1402
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در تمامی مدت ایام نوروز و بدون وقفه خدمات پزشکی و دندانپزشکی در تنگستان به مراجعه کنندگان ارائه شد که 5 هزار و 203 نفر از خدمات پزشکی و 119 نفر از خدمات دندانپزشکی بهره بردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان؛ ماه زرافشون رفیعی بیان داشت: در جهت استمرار در خدمت‌رسانی در ایام نوروز ، تمامی اکیپ‌های پزشکی و دندانپزشکی، واحدهای سلامت خانواده، اورژانس، بهداشت محیط و آزمایشگاه در آماده‌باش کامل قرار داشتند و خدمات لازم را به مردم ارائه دادند.
وی ادامه داد: آزمایشگاه‌های شهرستان در ایام نوروز نیز فعال بودند که در همین راستا 500 نفر به آزمایشگاه‌های شهرستان مراجعه کردند و انواع آزمایش‌های لازم برای آنان انجام شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: با توجه به اهمیت مراقبت از مادران باردار 350 مادر باردار توسط ماماهای شهرستان مراقبت شدند و 515 کودک مراقبت‌های بهداشتی دریافت و 311 کودک واکسن‌های روتین کشوری را دریافت کردند که دراین‌بین نقش بهورزان شهرستان پررنگ بود.
رفیعی تصریح کرد: سلامت و امنیت غذائی مسئله‌ای مهم در هر مقطع و زمانی برای همه مردم بوده که کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان با انجام بازدیدهای مستمر و سرزده از صنوف تهیه و عرضه مواد غذائی با انجام 862 بازدید، این واحدها را مورد پایش و ارزیابی قرار دادند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان افزود: در بازدیدهای صورت گرفته 277 کیلوگرم انواع مواد غذائی کشف و معدوم گردید، 24 واحد صنفی اخطاریه کتبی دریافت کردند و 12 واحد متخلف نیز برای طی مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
رفیعی بیان داشت: اورژانس تنگستان به‌عنوان ناجی جان مردم، 146 مأموریت را در ایام نوروز انجام داده که از این تعداد 36 مورد مربوط به تصادفات جاده‌ای بوده است.
انتهای پیام/ ن.ا 3010
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز.1402     ماه‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   26 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >