معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بیمارستان کنگان مرجعیت منطقه جنوب استان بوشهر در حوزه درمانی است/گزارش تصویری

9 ارديبهشت 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان مرجعیت منطقه جنوب استان بوشهر در حوزه درمانی است.

دکتر احمد یزدان پناه در نشست با فرماندار شهرستان کنگان اظهار داشت: روزانه بیماران شهرستان‌های مجاور و دو استان فارس و هرمزگان به بخش‌های مختلف بیمارستان مراجعه می‌کنند و از خدمات درمانی بهره‌مند می‌شوند.
وی بابیان اینکه بخش عمده‌ای از کارکنان صنعت نفت و گاز منطقه نیز در این مرکز درمان می‌شوند تصریح کرد: بیمارستان کنگان باید مرجعیت منطقه جنوب استان بوشهر در حوزه درمانی باشد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: نقطه عطف بهداشت و درمان شهرستان کنگان رئیس بیمارستان و رئیس شبکه بهداشت و درمان است که با جوانی و روحیه انقلابی توانسته‌اند همراهی مسئولین انقلابی کیفیت ارائه خدمات را در این شهرستان بالا ببرند.
 دکتر یزدان پناه باید در حوزه درمانی برنامه‌ریزی‌ها همراه با آینده‌نگری باشد افزود: حوزه سلامت شهرستان کنگان باید توسط صنایع مستقر در منطقه به‌صورت ویژه دیده شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: ضریب اشغال تخت‌های بیمارستانی در کنگان باید با سیاست‌گذاری صحیح و علمی بالاتر رود.
وی بابیان اینکه در حال حاضر عمل‌هایی در بیمارستان امام خمینی (ره) انجام می‌شود که قبلاً نبوده است افزود: متولی نظام سلامت حوزه بهداشت و درمان است.
دکتر یزدان پناه گفت: تمام تلاش تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارائه خدمات باکیفیت به مردم و کسب رضایت حداکثری است و در این راه از هیچ‌گونه تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: برنامه جامعه نظارتی بر بیمارستان‌های استان بوشهر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را برنامه‌ریزی کرده‌ایم و با ارزیابی و نظارت دقیق مسائل مشکلات را احصا و نقاط قوت را تقویت می‌کنیم و در نتیجه این کار موجب ارتقاء کیفیت خدمات به مردم و افزایش رضایتمندی می‌شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
نشست     فرماندار     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >