پیاده‌روی کارکنان و عموم مردم شهرستان بوشهر در هفته سلامت اجرا می‌شود

9 ارديبهشت 1402
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: برگزاری ایستگاه سلامت، پیاده‌روی کارکنان ادارات و عموم مردم شهرستان بوشهر در هفته سلامت با موضوع ((سلامتی را قدم بزن)) اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا بیان کرد: هفته سلامت سال جاری از ۹ تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه است که طبق رسم هرساله و اعلام وزارت بهداشت بنا بر اهمیت و موضوعات مختلف شعارهایی انتخاب و برنامه‌ها حول محور آن‌ها برگزار خواهد شد.
وی تأکید کرد: برگزاری نشست رسانه‌ای برای تبیین موضوع پزشک خانواده، هماهنگی با سازمان‌های مرتبط با امر سلامت در خصوص اجرای هر چه‌بهتر برنامه‌های این هفته و شعار سال و جلب مشارکت بین بخشی برای اجرای برنامه پزشک خانواده و هماهنگی با اداره آموزش‌وپرورش شهرستان جهت حضور مدیران و کارشناسان حوزه سلامت در مراسم صبحگاه مدارس از جمله برنامه‌های این هفته است.
این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: تبلیغات محیطی با توجه به اهمیت موضوع (سلامت) در سطح شهر، مدارس، برگزاری پیاده‌روی با موضوع سلامتی را قدم بزن جهت کارکنان ادارات و عموم مردم که در این هفته باهدف آشنایی مردم با امر مهم سلامت برگزار خواهد شد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در پایان با اشاره به اینکه این هفته فرصتی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی‌ها، دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخ‌گویی منطقی و شایسته به مردم، باز توانی مضاعف و در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با سایر دستگاه‌های مسئول در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم
زهرا رنجبر دهقان کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقاء سلامت به شرح فعالیت‌هایی این هفته پرداخت و اظهار داشت: برنامه‌های هفته سلامت شهرستان بوشهر شامل برگزاری ایستگاه سلامت به‌صورت هم‌زمان در جایگاه نماز جمعه شهرهای بوشهر، عالی شهر، چغادک و خارک، برگزاری نمایشگاه جوانی جمعیت در مراکز، برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت کارکنان ادارات و شرکت‌ها و داوطلبین سلامت با موضوعات بهداشتی، برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی و .... است.
انتهای پیام/ ا.س ۳۰۰۰

کلمات کلیدی:
پیاده‌روی     هفته.سلامت     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >