رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی:
۵۰ واحد بهداشتی درمانی خدمات حوزه سلامت شهرستان دشتی را به مردم ارائه می‌دهند

11 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: ۵۰ واحد بهداشتی درمانی خدمات حوزه سلامت را به مردم شهرستان دشتی ارائه می‌دهند.

مهندس پرویز احمدی در دیدار با فرماندار شهرستان دشتی که به مناسبت هفته سلامت صورت گرفت با تقدیر از نگاه ویژه فرماندار شهرستان به حوزه سلامت و اشاره به اهمیت مقوله سلامت به‌عنوان رکن مهم زندگی فردی و اجتماعی گفت: تلاش مدیران و کارکنان مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتی ارائه خدمات درخورشان مردم شریف و افزایش رضایتمندی عمومی است.
وی تصریح کرد: ۵۰ واحد بهداشتی درمانی در سطح شهرستان دشتی خدمات حوزه سلامت، ماهانه به ۵۰ هزار نفر ارائه می‌دهند.
مهندس احمدی افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و همت مسئولان، اکثریت قریب به‌اتفاق واحدهای بهداشتی درمانی در شهرستان دشتی نوسازی یا احداث‌شده‌اند و هم‌اکنون دارای قدمت زیر ۱۰ سال می‌باشند.
این مقام مسئول تأکید کرد: در سال گذشته علاوه بر اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی که در سطح شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و یا در حال احداث است، ۲۵۰میلیارد ریال تجهیزات بهداشتی درمانی خریداری شد.
مهندس احمدی افزود: در سال گذشته با مساعدت فرماندار شهرستان دشتی، شبکه بهداشت و درمان ازلحاظ تخصیص اعتبارات در کمیته برنامه‌ریزی جایگاه دوم را در بین شبکه‌های بهداشت و درمان استان به خود اختصاص داد.
وی همچنین از توجه ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی به امور فرهنگی از جمله ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، عفاف و حجاب و جوانی جمعیت و فرزندآوری خبر داد.


انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     فرماندار     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >