اجرای پویش سلامتی را قدم بزن در شهر بوشهر

11 ارديبهشت 1402
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: پویش سلامتی را قدم بزن در سطح شهر بوشهر با همکاری ادارات مختلف و پرسنل مرکز بهداشت شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا بیان داشت: با توجه به اهمیت و تقدم برنامه‌های ارتقای سلامت بر پیشگیری و به‌ویژه درمان، پویشی به نام" سلامتی را قدم بزن " با رویکرد سلامتی برای همه، ترویج فعالیت بدنی و سبک زندگی سالم توسط مرکز بهداشت و با همکاری فرمانداری، شهرداری، اداره آموزش‌وپرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان بوشهر اجرا شد.
وی اظهار داشت: همایش بزرگ پیاده‌روی خلیج تا ابد فارس ویژه پاکبانان شهرداری و فضای سبز، شهروندان و کارمندان، از محل میدان المپیک به سمت میدان تشریفات (رئیس‌علی دلواری) برگزار شد.
این مقام مسئول بیا داشت: در این پویش که به‌منظور ترویج سبک زندگی سالم، ارتقای سلامت و نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی اجرا شد، فرماندار، رئیس مرکز بهداشت و هیئت همراه به مدت دو ساعت مسافتی را به پیاده‌روی پیمودند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان داشت: در پایان این مراسم به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت و روز جهانی کار و کارگر، ضمن تقدیر از پاکبانان شهرداری بندر بوشهر یک نمونه پذیرایی به‌عنوان صبحانه سالم و همچنین به‌رسم یادبود و به‌قیدقرعه جوایزی به شرکت‌کنندگان اهداء گردید.

انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
پویش     هفته.سلامت     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >