رییس ستاد اقامه نماز استان بوشهر:
یکی از سازمان‌هایی که بیشترین اقدامات در راستای ترویج فرهنگ نماز را انجام داده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است/ گزارش تصویری

12 ارديبهشت 1402
رییس ستاد اقامه نماز استان بوشهر گفت: یکی از سازمان‌هایی که بیشترین اقدامات در راستای ترویج فرهنگ نماز را انجام داده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است که از ستاد اقامه نماز کل کشور با ارسال لوح از آنان تقدیر شده است.

حجت‌الاسلام عباس خشنود در نشست هم‌اندیشی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز دانشگاه افزود: ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال‌های گذشته بسیار تلاش کرده و برنامه‌های این ستاد را به بهترین نحو به انجام رسانده که جا دارد از حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی احمدی دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه تقدیر کرده و امید است به‌صورت مستمر ادامه یابد.
وی با اشاره به اینکه به فرمایش مقام معظم رهبری در هیچ حال نباید نماز ترک شود تصریح کرد: تمامی ارگان‌ها باید در راستای فرهنگ‌سازی و برپایی نماز جماعت اقدام کرده و لازم است مدیران ادارات، خود متصدی اقامه نماز سازمان خود شوند.
معاون اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یکی از فعال‌ترین ‌ستادهای اقامه نماز در استان است که جا دارد از زحمات تمامی کارشناسان این حوزه تقدیر شود.
دکتر محسن صحرانورد افزود: همکاری کارشناسان فرهنگی و مبلغین دینی در اجرای هر چه‌بهتر برنامه‌های این ستاد بر هیچ‌کس پوشیده نبوده و موجب ترویج فرهنگ‌های دینی و اخلاقی در دانشگاه شده است.
دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وظیفه و رسالت مهم قشر روحانیت در دانشگاه را تبیین و پاسخ به شبهات دانست و اظهار داشت: شیوه ارتباط‌گیری روحانیت در فضای دانشگاه بسیار مهم است که اگر درست انجام شود باعث ترویج فرهنگ‌های اخلاقی و دینی در سطح دانشگاه می‌شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی احمدی افزود: برنامه‌های فرهنگی ـ دینی ائمه جماعات باید استمرار داشته و متناسب با شناختی که از دانشجویان، اساتید و کارکنان پیدا می‌کنند بتوانند نقش موثری را در راستای اجرای فعالیت‌های فرهنگی و دینی ایفا کنند.
همچنین در این نشست، ائمه جماعات دانشگاه و مبلغین خوابگاه‌های دانشجویی ضمن ارائه گزارش عملکرد خود به بیان دیدگاه‌ها و تبادل تجربیات موفق جهت ارتقای سطح دینی و فرهنگی دانشجویان در دانشگاه پرداختند.

انتهای پیام / م.ف 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     ستاد.اقامه.نماز     حجت‌الاسلام.عباس.خشنود     معاون.اجرایی     دکتر.محسن.صحرانورد     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.مجتبی.احمدی    

تاریخ بروز رسانی:   12 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >