رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان گناوه/ پیشگیری از بیمارهای دهان و دندان از درمان آن به‌صرفه‌تر است

13 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از استقرار کلینیک سیار دندانپزشکی در مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان (سرای مهر مادر) شهرستان گناوه خبر داد.

دکتر عصمت حیدری در چهارمین روز هفته سلامت با شعار "جامعه سالم و رشد تولید" اظهار داشت: اقدامات پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان که شایع‌ترین موارد آن پوسیدگی دندان و بیماری لثه است بسیار به‌صرفه‌تر از درمان‌های دندانپزشکی است.
وی از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به بیماران مزمن اعصاب و روان در هفته سلامت تصریح کرد: با توجه عادات خاص غذایی مردم جنوب و عدم تمایل آن‌ها به مراجعه منظم به دندان‌پزشک نرخ پوسیدگی دندان در استان و شهرستان ما بالا است که تشخیص، درمان پوسیدگی‌های اولیه و بیماری‌های لثه یک مداخله مؤثر به‌منظور کاهش آسیب‌های بعدی و تعدیل هزینه‌های درمانی به افراد است.
دکتر حیدری بیان داشت: مددجویان مرکز مهر مادر یکی از آسیب‌پذیرترین اقشار نیازمند جامعه می‌باشند که به‌صورت دوره‌ای توسط تیم مجرب دندانپزشکی در قالب کلینیک سیار خدمات لازم را دریافت می‌کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه خاطرنشان کرد: خدماتی از قبیل معاینه، آموزش، جرم‌گیری، کشیدن دندان به مدد جوین مرکز مهر مادر که 80 نفر می‌باشند ارائه می‌شود.
در دومین روز هفته سلامت کلینیک سیار در مدرسه شهید خزایی روستای گشویی مستقر و به گروه هدف خدمات لازم را ارائه کرده است.انتهای پیام/ م.ن 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار.دندانپزشکی     شهرستان.گناوه     شبکه.بهداشت.درمان     دکتر.عصمت.حیدری    

تاریخ بروز رسانی:   13 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >