با شعار آرزوهایت را پرواز کن/ کاش خواهر یا برادر داشتم؛
جشن پرواز بادبادک‌ها در شهرستان عسلویه برگزار شد/گزارش تصویری

13 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: به مناسبت هفته سلامت و با رویکرد جوانی جمعیت، جشن پرواز بادبادک‌ها در شهرستان عسلویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، محمدامین شایسته نیا در حاشیه برگزاری این مراسم با شعار جوانی جمعیت و سالمندی سالم عنوان کرد: کودکان سرمایه‌های ما برای تعالی اهداف سلامت در آینده هستند.
وی تصریح کرد: کودکان با زبان بدن می‌توانند خواسته‌های خود را به بزرگ‌ترها بخصوص پدر و مادر انتقال دهند که خواسته داشتن خواهر یا برادر یکی از آن‌هاست.
شایسته نیا افزود: جشن پرواز بادبادک‌ها فرصتی را برای آموزش فرزندان در حیطه آشنایی با جوانی جمعیت همراه با اجرای برنامه‌های متنوع از جمله نوشتن آرزوی کاش خواهر یا برادر داشتم روی بنر، نقاشی روی صورت، نقش دست کودکان روی بنر به نشانه افزایش جمعیت، پرواز بادبادک‌ها، برگزاری مسابقات متنوع برای کودکان در ساحل عسلویه برگزار شد.
جشن بادبادک‌های شهرستان عسلویه به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان و با همکاری فرمانداری عسلویه، اداره ورزش و جوانان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با حضور خانواده‌ها در پارک ساحلی عسلویه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشن.بادبادک‌ها     هفته.سلامت     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   13 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >