معاون بهداشت در دیدار کارکنان شبکه بهداشت و درمان کنگان:
قدم‌های کوچک رو به جلو بهتر از طرح‌های بزرگ و آرمانی است

16 ارديبهشت 1402
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با پذیرش کاستی‌ها، همه تلاش خود را می‌کنیم که با هم قدم‌های کوچک و ماندگاری برداریم.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم‌ برجوئی‌فرد در نشستی که با مدیران و کارکنان شبکه بهداشت کنگان برگزار کرد گفت: تمام تلاشی که ما با هم انجام می‌دهیم برای این است که قدم کوچک و ماندگاری برداریم؛ با این حال کاستی‌هایی را هم که وجود دارد می‌پذیرم.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: برای ارتقا حوزه کاری خود نیاز نداریم که طرح‌های بزرگ و آرمانی را در نظر داشته باشیم؛ همین که بتوانیم قدم کوچکی در حوزه اختیارات خود برداریم، کار بزرگی انجام داده‌ایم.
وی با پذیرش کمبودهایی که وجود دارد افزود: این کمبودها همیشه بوده و خواهد بود ولی با داشتن انگیزه و برنامه می‌توان اقدامات ماندگاری را انجام داد همان‌طور که دکتر حسابی و دکتر قریب با همه تنگناها کارهای بزرگی را با دست خالی انجام دادند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأکید کرد: بار اصلی کارها بر دوش کارکنان شبکه و محیطی است و وظیفه مدیران فقط هماهنگی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان نیز گفت: خوشبختانه با همکاریِ صمیمانه‌ای که بین همه کارکنان شکل‌گرفته، توانسته‌ایم حرکت رو به جلویی را شروع کنیم.
مهندس محمود میر حاجی افزود: هر هفته نشستی با مدیران شبکه برگزار و نیازها و برنامه‌ها بررسی می‌شود که تاکنون 80 مصوبه در این نشست‌های کارشناسی به تصویب رسیده است که بعد از نشست‌ها تمامی مدیران و کارکنان پیگیر تحقق مصوبات‌اند.
وی خاطرنشان کرد: این نشست‌های کارشناسی حتی در سطح مراکز جامع خدمات سلامت نیز کشیده شده است.
این نشست به مناسبت هفته سلامت برگزار شده بود.


انتهای پیام/ م.ب 2020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     دیدار     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم‌.برجوئی‌فرد     مهندس.محمود.میرحاجی     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >