رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
سونوگرافی، رادیولوژی و آمبولانس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه تأمین می‌شود/ گزارش تصویری

30 ارديبهشت 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بخش مهمی از مشکلات تجهیزات پزشکی مانند سونوگرافی، رادیولوژی و آمبولانس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه را تأمین می‌شود.

دکتر حسن ملکی زاده در نشست مردمی در شهرستان گناوه با حضور فرماندار و نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شناسایی و پیگیری اعتبارات لازم برای حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر در دستور کار ویژه است
وی با تأکید بر بررسی مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان تصریح کرد: مردم در حوزه‌های بهداشت و درمان خواسته‌های منطقی و به حقی دارند که تلاش و سیاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر این است که ضمن شناسایی مشکلات حوزه بهداشت و درمان پیگیر اعتبارات لازم برای حل آن نیز صورت پذیرد.
دکتر ملکی زاده ضمن تشکر از حضور فعال مردم شهرستان گناوه در نشست بررسی مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان اضافه کرد: در حوزه پزشک متخصص سال گذشته ۱۲ پزشک را از سهمیه استان بوشهر به شهر گناوه اختصاص داده‌ایم و تمام تلاشمان بر این است که در حوزه تخصصی مردم شریف گناوه کمترین نیاز برای ارجاع به سایر شهرستان‌ها و استان‌ها داشته باشند.
وی در خصوص مشکلات دیالیز اضافه کرد: ۱۳ تخت دیالیز در شهر گناوه است که ۵٫ تخت را نوسازی کرده‌ایم و تمام تلاش خود را برای برطرف شدن مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان خواهیم کرد و تا برطرف شدن مشکلات پیگیری‌ها به‌صورت مداوم ادامه خواهیم داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در بحث MRI برای شهرستان گناوه در حوزه خیرین و دانشگاه و وزارت بهداشت مجدانه پیگیر هستیم تا خواسته‌های به حق مردم شریفمان را محقق کنیم.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: در بحث دارو و تجهیزات تمام تلاش بر این است که مردم کمترین مشکلات را داشته باشند و به‌زودی با حل کشوری مشکل سرم و دارو در استان بوشهر و شهرستان گناوه نیز مشکلات برطرف می‌شود.
وی بیان کرد: مردم انتظار دارند مراکز بهداشتی و درمانی خصوصی و دولتی دارای قرارداد با مراکز بیمه‌گر باشند و همه مسئولین حوزه بهداشت و درمان پیگیر این مسئله هستند.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: مراکز دولتی، تأمین اجتماعی و نظامی باید قرارداد با بیمه‌ها داشته باشند و اگر جایی این قرارداد را نداشته باشد پیگیری قانونی می‌شود و در حوزه خصوصی نیز پیگیری فعال صورت خواهد گرفت تا عقد قرارداد با بیمه‌ها صورت بگیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از افتخارات دولت سیزدهم این است که حدود 6 میلیون نفر که بیمه نداشته‌اند، تحت پوشش بیمه قرار بگیرند و عزیزانی که بیمه نداشته باشند می‌توانند با مراجعه به سازمان بیمه سلامت بحث بیمه خود را پیگیری کنند و این قانون است و انجام خواهد گرفت.
نشست مردمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور فرماندار شهرستان گناوه، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مردم شهر گناوه در مسجد علی بن ابی‌طالب شهر گناوه برگزار شد.
در این نشست تعدادی از شهروندان گناوه‌ای در خصوص مسائل و انتظارات مردم از حوزه سلامت شهرستان گناوه مطالبی را گفتند که دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، محمدتقی صفری فرماندار شهرستان گناوه، دکتر عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به سؤالات و انتظارات مردم پاسخ گفتند.


انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
نشست.مردمی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     فرماندار     نماینده.مجلس     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   30 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >