رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد:
۲۸۱ زوج کلاس مشاوره قبل از ازدواج عسلویه در یک سال اخیر شرکت کردند

3 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: در یک سال اخیر ۲۸۱ زوج در کلاس مشاوره ازدواج شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه شرکت کردند.

محمدامین شایسته نیا افزود: هفته ازدواج از ۳۰ خرداد لغایت ۴ تیرماه با شعار ازدواج آسان و آسمانی، فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان برنامه‌ریزی و اجرایی شد.
شایسته نیا تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱ بالغ‌بر ۲۸۱ زوج از تمامی نقاط شهرستان عسلویه و استان‌های هم‌جوار در کلاس مشاوره ازدواج شهرستان شرکت نموده و از آموزش‌های آشنایی با مبانی حقوق، باروری، پیشگیری از سقط و ... بهره‌مند شده‌اند.
وی توجه به مسائل و مشکلات جوانان در اجرای ازدواج آسان امری بالقوه دانسته و ادامه داد: بیش از ۵۰۰۰ نفر از جمعیت شهرستان عسلویه قشر جوان مجرد هستند که ۳۸۰۰ نفر از آن‌ها را جمعیت مردان تشکیل می‌دهد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اجرای فعالیت‌های هفته ازدواج را غنیمتی برای ترویج ازدواج برشمرده و اعلام کرد: برنامه‌های متنوعی در سطح مراکز خدمات جامع سلامت و ستاد شهرستان ازجمله نشست خانواده محور با موضوع ازدواج جوانان، معرفی تصویری آداب، رسوم و سنت‌های محلی ازدواج در شهرستان، برگزاری کارگاه‌های سه‌گانه قبل، حین و بعد از ازدواج در هفته ازدواج، تقدیر از مزدوجین کلاس مشاوره ازدواج و کارکنان ازدواج کرده و ... برنامه‌ریزی و به مرحله اجرا رسیده است.
شایسته نیا اظهار داشت: یکی از سنت‌های خوب شهرستان عسلویه ترویج فرهنگ ازدواج دسته‌جمعی هست که هرساله توسط مسئولین شهرستان در نقاط مختلف شهرستان برگزار می‌گردد.
انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.ازدواج     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   3 تير 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >