فرماندار عسلویه خبر داد؛
برگزاری ازدواج دسته‌جمعی به مناسبت هفته ازدواج در عسلویه/ وعده زمین رایگان به خانواده دارای ۶ فرزند

6 تير 1402
فرماندار شهرستان عسلویه گفت: به مناسبت هفته ملی ازدواج و در راستای حمایت از جوانی جمعیت مراسم ازدواج دسته‌جمعی ۲۰ زوج در عسلویه برگزار خواهد شد.

سید علی هاشمی در حاشیه جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه افزود: امروز نه‌تنها کشور ما و دولت مردمی آیت‌الله رئیسی بلکه بیشتر کشورهای جهان سیاست جوانی جمعیت را در پیش گرفته‌اند.
هاشمی اذعان داشت: مسئولین کشوری در راستای حمایت از جوانی جمعیت و ازدواج آسان تسهیلات مناسبی فراهم آورده‌اند که از همه ظرفیت‌ها استفاده شود تا این اتفاق در زمان مناسب رخ دهد.
فرماندار عسلویه در حاشیه اهدای هدایا به خانواده‌های دارای ۳ فرزند و بیشتر، به خانواده دارای ۶ فرزند اهدای زمین رایگان تأکید کرد: به‌منظور حمایت از این خانواده و تشویق به فرزند آوری دستگاه‌های متولی زمینه‌های دریافت زمین رایگان برای خانواده را فراهم نمایند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه دومین شورای سلامت و امنیت غذایی با حضور فرماندار شهرستان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین ادارات شهرستان با محوریت جوانی جمعیت و پیشگیری از ورود آئدس در سالن جلسات فرمانداری شهرستان عسلویه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ک۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.ازدواج     فرماندار     سیدعلی.هاشمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   6 تير 1402

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >