به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛
یونیت سیار دندانپزشکی در کمپ ترک اعتیاد بانوان و آقایان شهرستان بوشهر استقرار یافت

10 تير 1402
کارشناس مسئول بهداشت دهان و دندان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر یونیت سیار دندانپزشکی به مدت دو روز در کمپ ترک اعتیاد بانوان و آقایان شهرستان بوشهر استقرار یافت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، فهیمه حسینی بیان داشت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، یونیت سیار دندانپزشکی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در کمپ ترک اعتیاد آقایان و بانوان استقرار یافت و تیم دندانپزشکی این مرکز به انجام معاینه و ارائه خدمات به افراد پذیرش شده پرداختند.
وی اضافه داشت: مشکلات دهان و دندان از مهم‌ترین نشانه‌های ظاهری اعتیاد است. هر ماده اعتیادآوری تأثیرات منفی خود را بر روی لثه، دندان‌ها و لایه محافظی یعنی مینای دندان می‌گذارد، این تأثیرات از خشکی دهان تا پوسیدگی عمیق و افتادن دندان‌ها متغیر است.
این کارشناس مسئول عنوان داشت: تیم دندانپزشکی مرکز بهداشت که شامل دندان‌پزشک، دستیار و مسئول واحد دهان و دندان بود در کمپ ترک اعتیاد آقایان به نام میلادی دوباره و در کمپ ترک اعتیاد بانوان به نام مرکز اقامتی رستا حضور یافتند.
او اظهار داشت: درمجموع این دو روز ۳۳ نفر جهت معاینه، ۱۱ نفر جرمگیری و ۷ نفر جهت انجام خدمات تخصصی‌تر به درمانگاه‌های مرکز بهداشت ارجاع داده شدند.
 انتهای پیام/ ا.س ۳۰۰۰٫
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.مواد.مخدر     فهیمه.حسینی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >