نیروی انسانی با تسلط بر روش‌های جدید، به مبارزه با آسیب‌های سلامت روان برود

27 تير 1402
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: استفاده از ابزارهای جدید رسانه‌ای مانند شبکه‌های اجتماعی با هزینه‌های بسیار کمتر، یکی از امکانات مغفول مانده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم برجوئی‌فرد که در نشست مدیر گروه‌های سلامت روان شبکه‌های بهداشت و درمان سخن می‌گفت افزود: مشکل ما نبود نیروی انسانی نیست بلکه نبود تسلط بر روش‌های جدید برای مقابله با آسیب روانی است.
 وی بابیان اینکه پنهان کردن آسیب‌های روانی نه‌تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه حلّ آن را پیچیده‌تر می‌کند. گفت: باید تلاش کنیم که وجود آسیب‌های روانی را برای مسئولان و جامعه جا اندازیم؛ چرا که پذیرشِ صادقانه مشکلات، به دور از جنجال رسانه‌ای در پیدا کردن راه‌حل برای آن بسیار مؤثر است.
این مقام مسئول بهداشت بابیان اینکه متأسفانه ما بعضاً با استفاده از ابزارهایی قدیمی می‌خواهیم به جنگ مشکلات جدید برویم گفت: استفاده از ابزارهای جدید رسانه‌ای مانند شبکه‌های اجتماعی با هزینه‌های بسیار کمتر یکی از امکانات مغفول مانده است.
دکتر برجوئی‌فرد تأکید کرد: یکی از شاخص‌های مهم در حوزه بهداشت در آینده، موضوع سلامت روان است که در این حوزه ما کارهای نکرده بسیاری داریم.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضاً حتی در نشست‌های اداری نیز عدم رعایت مهارت‌های ارتباطی در برخورد مشاهده می‌شود.
انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     سلامت.روان     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     معاونت.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   27 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >