در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید بیمارستان امام حسین (ع) اهرم مطرح شد؛
واحد اعزام بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تقویت می‌شود

8 امرداد 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: واحد اعزام بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تقویت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، دکتر احمد یزدان پناه در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید بیمارستان امام حسین (ع) اهرم بیان داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نیروهای مورد نیاز برای راه‌اندازی واحد اعزام این بیمارستان جذب خواهند شد و واحد اعزام تنگستان تقویت خواهد شد.
وی ادامه داد: بیمارستان امام حسین (ع) اهرم با ظرفیت ۳۲ تختخواب، خدمات ارزنده‌ای به همشهریان ارائه می‌دهد و در زمان کرونا این مرکز با بیشتر از دو برابر ظرفیت خود با ارائه خدمت پرداخت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: همه تلاش خود را در راستای تحقق عدالت در سلامت انجام خواهیم داد و با همکاری بیمارستان امام حسین (ع) تلاش خواهیم کرد بخش‌های اطفال و زنان و زایمان نیز تقویت شود.
دکتر یزدان پناه تصریح کرد: در سال‌های گذشته دستگاه رادیوگرافی دندان و فک (OPG)، تخت‌های دیالیز و سونوگرافی به بیمارستان اضافه شد، آزمایشگاه بیمارستان بازسازی گردید، دستگاه امحاء زباله‌های عفونی راه‌اندازی شد، بخش اورژانس شروع به کار کرد و در زمینه‌های زیربنایی نیز فعالیت‌های مطلوبی صورت گرفت که همه این‌ها در جهت خدمت به مردم بوده است.
دکتر یزدان پناه خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شاهد گسترش کمی و کیفی خدمات در این مرکز باشیم.
وی ضمن تشکر از دکتر طاووسی مدیر سابق بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به جهت خدمت صادقانه به مردم گفت: مدیریت بیمارستان یک کار جهادی است و امیدوارم با کمک خداوند منان مدیریت جدید بتواند همانند گذشته خادمی صدیق برای مردم تنگستان باشد.
با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان و جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم در محل همین بیمارستان برگزار شد.


انتهای پیام/ع.چ ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
معاون.درمان.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.احمد.یزدان.پناه     زینب.حسینی     بیمارستان.اهرم     تکریم.معارفه    

تاریخ بروز رسانی:   8 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >