رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
زیرساخت‌های بهداشت و درمان ارتقاء می‌یابد

15 امرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در راستای دسترسی شهروندان به خدمات بهداشتی و درمانی زیرساخت‌های بهداشت و درمان ارتقاء می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه دکتر عصمت حیدری در حاشیه بازدید از پروژه‌های بهداشتی درمانی در حال ساخت شهرستان گناوه اظهار داشت: در این دولت اقدامات و تلاش‌های فراوانی به‌منظور ارتقاء زیرساخت‌های بهداشت و درمان در شهرستان انجام‌شده است که امید داریم این روند همچنان استمرار داشته باشد.
وی در این بازدید خواستار تسریع در تکمیل پروژه‌ها در راستای دسترسی مطلوب‌تر و عادلانه‌تر شهروندان به خدمات بهداشتی و درمانی شد و افزود: روند پیشرفت و تکمیل پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت در این شهرستان قابل‌قبول است و اغلب پروژه‌ها در هفته دولت امسال به مرحله بهره‌برداری می‌رسند.
فرماندار شهرستان گناوه نیز گفت: ارتقاء پروژه‌های در دست اقدام حوزه بهداشت و درمان ازلحاظ کمی و کیفی در دستور کار قرار گیرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان به همراه هیئتی متشکل از فرماندار شهرستان، معاون عمرانی فرماندار، کارشناس دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون اداری و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان از پروژه‌های بهداشتی درمانی در حال ساخت این شهرستان بازدید کردند.
در این بازدید از پروژه‌های عمرانی در حال ساخت، پانسیون‌های پزشک، ماما و سرایداری خانه بهداشت روستای چهار روستایی، خانه بهداشت روستای سربست، ساختمان پایگاه بهداشتی امام موسی کاظم (ع) و پایگاه اورژانس خیر ساز 115 بازدید به عمل آمد.
انتهای پیام/ ر.د 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     فرماندار     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   15 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >