در ۴ ماهه نخست سال جاری انجام شد؛
ارائه بیش از ۲۲۰ هزار خدمت در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه

29 امرداد 1402
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: در ۴ ماهه نخست سال جاری بیش از ۲۲۰ هزار خدمت به مراجعه‌کنندگان بخش‌های درمانی و پاراکلینیکی این بیمارستان ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، حسن فخرایی اظهار داشت: در مدت یادشده ۴۲ هزار و ۲۷۱ نفر به اورژانس بیمارستان مراجعه نمودند که از این تعداد به ۴ هزار و ۱۲ نفر خدمات بستری ارائه شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد کل مراجعین بستری حدود یک و نیم درصد به دلایل مختلف مانند نیاز به آنژیوگرافی یا گرفتن خدمات پیشرفته‌تر اعزام شدند و به سایر مراجعین در همین مرکز خدمات‌رسانی انجام شده است.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه عنوان داشت: به ۲۲ درصد از مراجعین بستری خدمات جراحی ارائه شده است و از تعداد کل خدمات ارائه شده در بیمارستان ۴۲ هزار خدمت مربوط به بخش رادیولوژی و ۱۰۲ هزار خدمت مربوط به بخش آزمایشگاه بوده است.
وی ادامه داد: از کل خدمات ارائه شده در بخش رادیولوژی حدود ۲۲ هزار خدمت مربوط به سی‌تی‌اسکن، ۴ هزار خدمت مربوط به سونوگرافی و ۱۵ هزار خدمت مربوط به عکس ساده بوده است.
وی ضمن اشاره به فعال بودن کلینیک تخصصی دولتی در مرکز شهر بیان کرد: کلینیک تخصصی دولتی امام خمینی (ره) در مرکز شهر با اغلب تخصص‌های پزشکی فعال و در حال خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز است، نسبت به جذب متخصص چشم‌پزشکی، رایزنی‌هایی با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گرفته است که در تلاش هستیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن این خواسته به حق مردم محقق شود.
وی عنوان داشت: کلینیک دیابت نیز در درمانگاه تخصصی در روزهای سه‌شنبه فعال بوده و به بیماران دیابتی خدمات رایگان مانند ویزیت متخصص داخلی، قلب و سایر خدمات در صورت نیاز ارائه می‌شود.
وی با اشاره به نیاز به بهسازی و تعمیر بعضی از بخش‌های بیمارستان در پایان اظهار داشت: رسیدن به وضعیت مطلوب در ارائه خدمات درمانی به بیماران به‌عنوان هدف اصلی در این مرکز تعریف‌شده است که رسیدن به این مهم با همکاری و کمک مسئولین شهرستان، استان و خیرین حوزه سلامت امکان‌پذیر است و ارتقا بخش اورژانس و بهسازی بخش اطفال و نوزادان از اولویت‌های کاری امسال است.
انتهای پیام/ م ک ۴۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خدمات.رسانی     حسن.فخرایی     بیمارستان.امیرالمؤمنین(ع)     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   29 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >