هم‌زمان با هفته دفاع مقدس؛
تجلیل از خانواده شهید و خیر حوزه سلامت جهانبخش فخری

9 مهر 1402
هم‌زمان با چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، با خانواده معزز شهید و خیر سلامت جهانبخش فخری دیدار شد.

 مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران گفت: دیدار با خانواده شهدا افتخار و فرصتی مغتنم جهت تجدید روحیه برای خدمت است.
مهدی مرکبی اظهار داشت: خانواده شهدا با اهدای بهترین عزیزان خود در راه حفظ ارزش‌های کشور کار بزرگ و عظیمی انجام داده‌اند و شرایط امروزمان را مدیون آن‌ها دانست.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز یاد شهیدان را تلنگری بر رفتار و گفتار در این دنیای فانی دانست و اضافه داشت: امید است نام شهدا و فلسفه شهادت موجب خانه‌تکانی دل‌هایمان گردد.
حمید حبیبی نیا اظهار داشت: در شهادت رابطه عاشق و معشوق، عابد و معبود معنا و مفهومی واقعی می‌یابد، اینکه شهدا هوشمندانه خود را معرض معامله باخدا قرار می‌دهند، نهایت جلوه معرفتی است که نصیب شهدا می‌کند.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دفاع مقدس گفت: همسر و فرزندان شهید فخری برای خدمت به همشهریان نهایت ایثار و فداکاری را داشته‌اند و به آنان به‌عنوان نمونه کامل ایثار و ازخودگذشتگی ادای احترام می‌کنم.
هم‌زمان با چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، مهدی مرکبی مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران, حجت‌الاسلام محمود عبداللهی سرپرست اداره سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت دانشگاه و مهندس حمید حبیبی نیا رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر ضمن حضور در منزل خانواده معزز شهید مدافع سلامت جهانبخش فخری از خانواده آن شهید تجلیل و قدردانی کردند.
در این دیدار با اهدای لوح سپاس، از خانواده این شهید گران‌قدر تشکر و قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/ا.س ۳۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دفاع.مقدس     دیدار.خانواده.شهید     شهید.جهانبخش.فخری     شهید.مدافع.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >