رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
به‌کارگیری اتباع خارجی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ممنوع است/ پلمب یک واحد صبحانه خوری، معرفی ۵ واحد متخلف به تعزیرات حکومتی

10 مهر 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: به‌کارگیری اتباع خارجی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ممنوع است.

 دکتر عصمت حیدری در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بیان کرد: با توجه به ممنوعیت اشتغال به‌کارگیری اتباع خارجی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، بازرسان بهداشت محیط این شبکه حین بازرسی از مراکز مذکور تعداد ۲۴ مورد از آن‌ها شامل تعدادی نانوایی، کبابی، ساندویچی، صبحانه خوری، گوشت‌فروشی، بستنی‌فروشی، خواربار و لبنیات‌فروشی را شناسایی کردند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: ضمن آموزش و تذکر شفاهی به همه کارکنان مراکز یادشده، ۵ نفر از متصدیان متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند و برای بقیه واحدها اخطار صادر گردید.
وی اظهار داشت: بعد از اتمام مهلت اخطار داده شده به متصدیان و بازرسی مجدد مشاهده شد در صبحانه خوری که کارگران اتباع خارجی مشغول فعالیت بودند بلافاصله با صدور اخطار ۲۴ ساعته، محل مذکور تعطیل و پلمب گردید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تأکید کرد: با توجه به اهمیت حفظ سلامت شهروندان این موضوع با جدیت در حال پیگیری است. شهروندان محترم در صورت مشاهده کارگران خارجی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی با شماره تلفن ۱۹۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ ر.د ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
منع.بکارگیری     اتباع.خارجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه     عصمت.حیدری    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >