رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛
مراقبت‌های بهداشتی به حفظ سلامت سالمندان کمک‌ می‌کند/ سکونت ۵۰ درصدی سالمندان عسلویه در روستاها

15 مهر 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشيه بزرگداشت هفته سالمندان گفت: مراقبت‌های بهداشتی به حفظ سلامت سالمندان کمک‌ می‌کند.

محمدامین شایسته نیا افزود: سالمندان شهرستان عسلويه در طي یک سال گذشته بیش از ۴۶۰۰ خدمت بهداشتی رایگان، مراقبت‌هايي از قبيل ارزيابي خطر و سقوط، غربالگري سلامت روان، غربالگري تغذيه و توزيع مكمل‌ها در مراكز ارائه‌دهنده خدمات دریافت کرده‌اند.
وي بیان داشت: حدود۵۰ درصد سالمندان شهرستان عسلويه در روستاها ساکن هستند که نشان از وظیفه سنگین بهورزان در ارائه خدمات بهداشتی به این عزیزان دارد.
 رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان عسلويه با اشاره به اینکه از ۸ تا ۱۴ مهرماه به‌عنوان هفته ملی گرامیداشت و تکریم منزلت مقام سالمند نام‌گذاری شده افزود: به‌منظور تکریم سالمندان و ارائه خدمات بهداشتی در هفته ملی سالمند دور همی‌های صمیمانه‌ای با حضور پزشکان و  بهورزان در مناطق مختلف شهرستان برگزارشده است.
شایسته‌نیا ضمن تقدیر از همکاری دهیاران و شورای اسلامی روستاها در تکریم سالمندان تصریح کرد: دعوت از سالمندان به دور همی‌ها، ارائه آموزش‌هاي روان، تغذيه و همچنین ویزیت، آزمایش و غربالگری پروستات رایگان با همکاری درمانگاه تخصصی پاستور از دیگر خدمات ارائه‌شده به سالمندان در هفته ملی سالمند بود.


انتهای پیام/ م.ک-۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سالمندان     هفته.سالمند     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   15 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >