رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
۳۵۰ مورد بازدید بهداشتی از مدارس شهرستان گناوه از آغاز سال تحصیلی انجام شده است

30 مهر 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: از آغاز سال تحصیلی جدید تاکنون، ۳۵۰ مورد بازدید بهداشتی از مدارس شهرستان گناوه انجام شده است.

دکتر عصمت حیدری در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بیان کرد: با توجه به اینکه حفظ و ارتقاء سطح سلامت دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در ابعاد جسمی، روانی و اجتماعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و از اولویت‌های اصلی حوزه سلامت شهرستان است، از زمان بازگشایی مدارس تاکنون ۱۰۷ مورد بازدید از پایگاه‌های تغذیه مدارس، ۱۵۸ مورد پایش بیماری‌های تنفسی، بهداشت روان، بیماری‌های قلبی عروقی و بیماری هپاتیت همراه با ارائه آموزش‌های مرتبط توسط مراقبان سلامت مرکز بهداشت شهرستان انجام شده است.
وی افزود: علاوه بر موارد یادشده، در ۷۵ مدرسه برنامه وارنیش تراپی به همراه آموزش بهداشت دهان و دندان و در ۲۹ مدرسه غربالگری پدیکولوزیس انجام شده است.
در شهریور ماه سال جاری، قبل از شروع سال تحصیلی، ساختمان‌های بیش از ۹۰ درصد مدارس توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بازدید شدند و در جلسه‌ای که با حضور فرماندار، بخشدار بخش مرکزی، بخش ریگ و رؤسای آموزش‌وپرورش شهرستان گناوه و بخش ریگ برگزار شد، نواقص استخراج‌شده، بررسی و پس از تبادل‌نظر، راهکارهای حل یا تعدیل مشکلات ارائه شد.

انتهای پیام/ ر.د ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید.بهداشتی     مدارس     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   30 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >