شهدا بالاترین ایثار و خدمت را به مردم کردند و نماد خدمت صادقانه به مردم هستند

16 شهريور 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: شهدا بالاترین ایثار و خدمت را به مردم کردند و نماد خدمت صادقانه به مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی، در دیدار با خانواده شهید عبدالحسین دشتی اهرمی بیان داشت: مسیر و راه روشن شهدا به همه ما ثابت کرده است که هیچ کار و عمل صالحی بالاتر و با ارزش‌تر از خدمت‌رسانی و خدمتگزاری مردم نیست و همه مسئولین کشور باید در این راستا و مسیر گام بردارند.
وی ادامه داد: خانواده شهدا در واقع خود، شهیدانی زنده هستند زیرا عزیزترین کسان و پاره‌های تن خود را برای دفاع از کیان این مرزوبوم و مردم فدا کردند و این خود عین شهادت و ایثار واقعی و عمل صالح است.
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تأکید کرد: دیدار و تکریم خانواده معزز شهدا را یک وظیفه می‌دانیم و آماده خدمت‌رسانی ویژه به این خانواده‌های بزرگوار هستیم.
رفیعی اظهار داشت: به‌راستی‌که شهادت هنر مردان خداست و خانواده شهدا در حرف این جمله می‌گنجند و به‌عنوان حامیان مسیر شهادت، پرچم‌دار فرهنگ شهادت و ایثار هستند.
در این دیدار مسئول امور اداری و مسئول فرهنگی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مسئول فرهنگی بیمارستان امام حسین (ع) و حراست شبکه و بیمارستان امام حسین (ع)، سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان را همراهی کردند.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید


کلمات کلیدی:
تنگستان     تجلیل     از     خانواده.شهید    

تاریخ بروز رسانی:   15 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >