رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۲۸ ماه از مطالبات پرسنل بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت شده است/ نقش پرستار خبرنگاران در بیمارستان‌های غزه در تبیین جنایات اسرائیل پررنگ است/ گزارش تصویری

27 آبان 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از زمان روی کار آمدن مدیریت فعلی که حدود ۲۰ ماه است، ۲۸ ماه از مطالبات پرسنل بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت شده است.

دکتر حسن ملکی‌زاده در آیین تجلیل از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: مطالبات پرسنل را با جدیت دنبال کرده و می‌کنیم.
وی با بیان اینکه نام‌گذاری روز میلاد بزرگ بانوی عالم، نماد ایثار، شهامت ، شجاعت و نماد تبیین عاشورا به نام روز پرستاراست، تصریح کرد: ۸۵ مجوز جذب نیروی انسانی را به حوزه پرستاری اختصاص دادیم و همچنین از ۲۶۱ مجوز جذب نیروی انسانی نیز که آزمون آن برگزار شد، بخشی به حوزه پرستاری اختصاص داده شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مقام عالی وزارت نیز برای پرداخت مطالبات جامعه پرستاری به جد پیگیر هستند که ان‌شاءالله به سرانجام بهتری رسانیده شود.
دکتر ملکی‌زاده با بیان اینکه بازوی توانمند خدمت در حوزه سلامت پرستاران هستند افزود: جامعه پرستاری در لحظاتی که دیگران در کنار خانواده خود هستند این عزیزان مشغول ارائه خدمت به همنوعان خود هستند.
وی اضافه کرد: تمام درآمدهای بیمارستانی صرف هزینه‌های پرسنلی و بخش کوچک نیز اختصاص به وسایل مصرفی شده است و در دوران مدیریتمان درآمدهای بیمارستانی را صرف کارهای عمرانی و تجهیزات سرمایه‌ای نخواهیم کرد.
دکتر ملکی‌زاده اضافه کرد: هر مسئولی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رشادت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت را در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا نباید فراموش کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص مسئله بروز دنیا یعنی فلسطین و غزه و جنایات رژیم کودک کش اسرائیل اظهار داشت: کودکان، پیران و زنان و مردان مظلوم فلسطین در نقطه‌ای کوچک از عالم هستی مورد آماج حملات رژیم منحوس کودک کش اسرائیل هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه بخش مهمی از مقاومت در غزه مربوط به جنگ رسانه‌ای است گفت: پزشکان، پرستاران بیمارستان‌های غزه ،بزرگ‌مردان و بزرگ زنان فلسطینی در بیمارستان‌های غزه که در محاصره هستند ایستاده‌اند و آنجا را ترک نمی‌کنند و نکردند این در صورتی است که می‌دانند تا نیم ساعت دیگر زنده نیستند اما با پرستار خبرنگاری خودشان تصاویری تهیه و تحویل دنیا دادند که چهره منحوس رژیم غاصب کودک کش فلسطین را به همه نشان داد.

آیین تجلیل از پرستاران نمونه استانی و کشوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن ۹ دی برگزار شد.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
رییس.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     جشن.روز.پرستار     پرداخت.مطالبات    

تاریخ بروز رسانی:   27 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >