معاون استاندار بوشهر:
تمام تلاش ما ارتقای شاخص‌های مربوط به امکانات، زیرساخت‌ها و خدمات رفاهی دانشجویان است/ گزارش تصویری

15 آذر 1402
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تمام تلاش ما ارتقای شاخص‌های مربوط به امکانات، زیرساخت‌ها و خدمات رفاهی دانشجویان است تا در نهایت همگی بتوانیم یک شرایط مناسب‌تر را برای دانشجویان و رضایت آنان فراهم کنیم.

دکتر اکبر پورات سه‌شنبه‌شب در بازدید از خوابگاه دانشجویان واحد پسران و خواهران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: ۱۶ آذر ماه روز دانشجو نماد استکبارستیزی، استقلال خواهی و نمونه والای مقاومت تاریخی جوانان و دانشجویان غیور ایران عزیز و تبلور بصیرت و یادآور فداکاری، رشادت و حریت دانشجویی است.
رئیس کمیسیون دانشجویی استان بوشهر ضمن گفتگو با دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها بر تقویت نظارت و بازدیدهای میدانی از خوابگاه‌های دانشجویان دختر و پسر دانشگاه استان تأکید کرد و افزود: بایستی راه‌های ارتباطی بین دانشجویان و مجموعه مدیریتی دانشگاه‌های استان برای بیان و پیگیری مشکلات تقویت شود و دانشجویان بتوانند به راحتی مشکلات و مطالبات خود را با مدیران دانشگاه در میان بگذارند.
دکتر پورات دستورات لازم را برای پیگیری و رفع مشکلات مطرح شده در این بازدید را صادر کرد و گفت: این بازدیدها در طول سال نیز به طور مستمر از خوابگاه‌ها انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: توسعه برنامه‌های فرهنگی در خوابگاه، توسعه و تقویت اینترنت خوابگاه‌ها، تجهیز مجموعه خوابگاه‌ها به سیستم هوشمند کنترل ورود و خروج برای رفاه بیشتر دانشجویان از جمله کارهایی است که در دست اقدام مسئولان برای نیم سال آینده خواهد بود.
در این بازدید، ضمن بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از قسمت‌های مختلف خوابگاه به مسائل مطرح شده توسط دانشجویان پاسخ داده شد و دانشجویان ضمن ابراز رضایت از بهبود وضعیت رفاهی از تلاش‌های مسئولین استان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر و قدردانی کردند.
انتهای پیام /
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     روز.دانشجو     معاون.استاندار     دکتر.اکبر.پورات        

تاریخ بروز رسانی:   15 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >