رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
در پیامی روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی تبریک گفت

16 آذر 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی 16 آذر روز دانشجو را به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک گفت.

متن پیام دکتر حسن ملکی‌زاده به شرح ذیل است:

16 آذر و روز دانشجو فرصتی ارزشمند برای بررسی هویت تاریخی و رسالت ملی و دینی دانشجویان است و بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

آن نهال که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است و این مسئولیتی بس سنگین و بزرگ است که همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان که به حق سردمداران پیشرفت و ترقّی این کشور هستید، در قبال آن وظیفه دارید.

دانشجویان عزیز، امروز زمان پیشرفت علوم مختلف است. دانشمندان و پیش آهنگان جهاد علمی با تلاش و نثار خون خود انگیزه دانش پژوهی و فناوری را در نسل امروز تقویت کردند و اینک نوبت شما عزیزان است که با هوشیاری خود در راه شناخت دوست و دشمن برای پیشرفت کشور گام بردارید.

شایسته است ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو در راه مبارزه با استکبار در روز 16 آذر 1332 این روز حماسی را به دانشجویان عزیز به ویژه دانشجویان توانمند دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک عرض کرده و امیدوارم که جامعه علمی کشور عزیزمان با تلاش جهادی و عزم ملی جامعه علمی زمینه پیشرفت و تعالی ایران را بیش از پیش در همه عرصه‌های علمی، اقتصای، سیاسی و اجتماعی فراهم نمایند.


دکتر حسن ملکی‌زاده

رییس دانشگاه علو پزشکی بوشهر

 

انتهای پیام / س.م 1021


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.دانشجو     16.آذر    

تاریخ بروز رسانی:   16 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >