معاون سیاسی استاندار بوشهر:
ظرفیت صنایع استان بوشهر درتقویت زیرساخت‌های فرهنگی استفاده می‌شود

16 آذر 1402
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: برای توسعه و تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و آموزشی دانشگاه‌های استان بوشهر از ظرفیت و حمایت صنایع و پتروشیمی‌ها استفاده خواهیم کرد.

اکبر پورات صبح چهارشنبه با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در کنار دانشجویان و با تبریک فرا رسیدن روز دانشجو اظهار داشت: امروز به همراه مدیران دانشگاه و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از محل غذاخوری دانشجویان و آشپزخانه از طی مراحل تهیه و طبخ غذا تا سرویس دهی به دانشجویان بازدید و بررسی انجام شد.

رئیس کمیسیون دانشجویی استان بوشهر تصریح کرد: در این بازدید که رئیس دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند، توضیحاتی کامل در بحث سالن غذاخوری دانشگاه ارائه کردند و همچنین بازدید از آشپزخانه، تجهیزات تهیه غذا، امکانات طبخ و ارسال غذا به خوابگاه‌های دانشجویی و نحوه رزرو و سرو غذای دانشجویان از قسمت‌های مختلف این بازدید بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: همچنین با دانشجویان دانشگاه که در محل سرو غذای حضور داشتند و با تنی چند از دانشجویان حاضر در سالن غذاخوری بحث و گفت و گو صورت گرفت.

پورات هدف از بازدیدهای سرزده و متوالی را حفظ کیفیت کار و سرویس‌های ارائه شده به دانشجویان خواند و گفت: قطعاً این بازدیدها از ابزارهای مدیریتی برای کنترل و بررسی وضع موجود و رفع نواقص کار است و این حرکت‌های نظارتی همیشگی و ادامه خواهد داشت.

وی با حضور در جمع هیأت رئیسه، مدیران و چند تن از دانشجویان و انجمن صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: مقرر شد در زمینه تجهیز وسایل ورزشی دانشگاه، موکت و فرش نمودن خوابگاه‌های دانشجویی و تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی دانشگاه اقدامات لازم و فوری صورت گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: همچنین در جهت توسعه و تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و آموزشی دانشگاه‌های استان از ظرفیت و حمایت صنایع و پتروشیمی‌های مستقر در استان بوشهر استفاده خواهیم کرد.

در پایان این بازدید و نشست چهار ساعته که به مناسبت روز دانشجو و با هدف پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های دانشجویان بود، دانشجویان درخواست‌های صنفی، کمبود و مشکلات عمده خود را مطرح کردند که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به سوالات مربوطه پاسخ دادند و دستور و قول مساعد جهت پیگیری مطالبات دانشجویان صادر کردند.

 


کلمات کلیدی:
روز.دانشجو     بازدید.سرزده     معاون.سیاسی.استاندار     اکبر.پورات     دانشجویان    

تاریخ بروز رسانی:   16 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >