سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خبر داد؛
جذب ۱۰ پزشک متخصص در پاییز سال جاری در شهرستان گناوه

19 آذر 1402
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: از ابتدای فصل پاییز همزمان با برنامه توزیع پزشکان متخصص در سطح استان بوشهر، تعداد ۱۰ پزشک متخصص جدید در قالب ۹ رشته تخصصی در این مرکز جهت خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان شروع به کار کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، حسن فخرایی با تأکید بر اینکه ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات درمانی در سطح شهرستان گناوه از اولویت‌های اصلی این مجموعه است، گفت: تمام تلاش و دغدغه این مجموعه، ارتقا سطح سلامت مراجعین و افزایش رضایتمندی آنان است.
وی در ادامه تصریح کرد: از ابتدای فصل پاییز تاکنون تعداد ۱۰ پزشک متخصص به این مجموعه اضافه‌شده است که شامل: دو متخصص داخلی، یک متخصص مغز و اعصاب، یک متخصص جراحی عمومی، یک متخصص رادیولوژی، یک متخصص چشم‌پزشکی، یک متخصص جراحی مغز و اعصاب، یک متخصص قلب و عروق، یک متخصص اطفال و یک متخصص بیهوشی است.
 سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه ضمن بیان وجود بیشتر تخصص‌های حوزه پزشکی در این بیمارستان بیان داشت: در حال حاضر ۳۴ متخصص در حوزه‌های مختلف پزشکی در بیمارستان و کلینیک تخصصی دولتی امام خمینی (ره) فعالیت می‌کنند که تأمین امکانات و تجهیزات مورد نیاز این متخصصین از اولویت‌های اصلی این بیمارستان است.
فخرایی تأکید کرد: خوشبختانه با جذب متخصصان جدید به‌ویژه متخصص چشم‌پزشکی، کمبودهای موجود در حوزه‌های مختلف پزشکی تا حدودی مرتفع شده است، لازم به ذکر است با توجه به پایان قرارداد کاری متخصص گوش و حلق و بینی در این بیمارستان، در صدد هستیم بتوانیم با رایزنی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نسبت به تأمین متخصص در این حوزه نیز اقدام کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با ورود متخصصین یاد شده، بتوانیم گامی مؤثر در جهت رفع کمبودهای درمانی در سطح شهرستان برداریم و با تنوع ارائه خدمات درمانی، دسترسی مردم به امکانات و خدمات تخصصی درمانی تسهیل‌تر شده و شاهد تحول بزرگی در زمینه ارائه خدمات مراقبتی مطلوب به بیماران و ارتقاء رضایتمندی آن‌ها باشیم.
انتهای پیام/ م.ک ۴۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جذب.پزشک     حسن.فخرایی     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >