رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت:
اعضا خانه مشارکت‌های مردمی سلامت شهرستان بوشهر در خارگ به پویش ملی غربالگری دیابت و فشارخون بالا پیوستند

22 آذر 1402
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در خارگ اعضای خانه مشارکت‌های مردمی سلامت شهرستان بوشهر در محل مرکز خدمات جامع سلامت خارگ به پویش ملی غربالگری دیابت و فشارخون بالا پیوستند.

حمید حبیبی‌نیا عنوان کرد: تاکنون ۴۲ درصد جمعیت ۱۸ سال به بالا شهرستان بوشهر مورد غربالگری بیماری دیابت و فشارخون بالا قرارگرفته‌اند که می‌توان با تلاش و کوشش کارکنان و همکاری مردم شهرستان خارگ به هدف‌گذاری ۷۰ درصد جمعیت ۱۸ سال به بالا دست‌یافت.
این مقام مسئول میزان مشارکت در این پویش را در جزیره خارگ ضعیف عنوان نموده و از مردم خارگ درخواست کرد که با مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت خارگ یا ایستگاه‌های سیار اجرای پویش مراجعه کرده و از سلامت خود اطمینان حاصل کنند.
بخشدار ویژه جزیره خارگ گفت: مرکز خدمات جامع سلامت خارگ جزو دستگاه‌های برتر خدمات رسان در جزیره خارگ بوده که توانسته خدمات گسترده‌ای که موجباب رضایتمندی شهروندان خارگی شده است را ارائه نماید.
محمدرضا دشتی زاده افزود: از افتخارات جزیره خارگ حضور پرقدرت بانوان در رأس ادارات دولتی بوده که علاوه بر مرکز خدمات جامع سلامت خارگ که با مدیریت مدبرانه خانم زمانی مشغول به فعالیت است سه دستگاه دیگر نیز به دست بانوان توانمند مدیریت می‌شود.
 وی خاطرنشان کرد: بخشداری ویژه خارگ در خصوص تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت خارگ حداکثر همکاری و همراهی را با مجموعه بهداشت شهرستان بوشهر خواهد داشت.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به همراه معاون امور اداری مرکز بهداشت از کلیه واحدهای بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت خارگ و همچنین مرکز خدمات سلامت دهان و دندان و پایگاه مراقبت مرزی خارگ نیز بازدید به عمل آوردند.

  300انتهای پیام/ح.گ1

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خانه.مشارکت‌های.مردمی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر     خارگ        

تاریخ بروز رسانی:   22 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >