بحث و بررسی توسعه خدمات بیمارستان محلی عالیشهر با حضور نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم/ گزارش تصویری

10 دی 1402
در بازدید نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان محلی عالیشهر در خصوص توسعه خدمات این بیمارستان بحث و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان محلی عالیشهر گفت: بیمارستان محلی عالیشهر بوشهر با داشتن فضای فیزیکی بسیار در مسیر توسعه کادر درمانی و انسانی است.
در این بازدید که معاون بهداشت و معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند، عبدالکریم جمیری خواستار حضور پزشکان متخصص و افرایش پزشکان عمومی در این بیمارستان شد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: به دلیل اینکه بیمارستان‌های محلی، تازه در ساختار وزارت بهداشت تعریف شده‌اند برای افزایش خدمات و توسعه نیروی انسانی آن‌ها برنامه زمامند و مشخصی در حال تدوین است
دکتر قاسم برجوئی‌فرد در گفتگو با یکی از ساکنین عالیشهر که خواستار افزایش خدمات در این مرکز بود گفت: تمام تلاش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این است که در چارچوب مقررات و بر اساس اعتباراتی که به این مرکز تخصیص پیدا می‌کند این خدمات انجام شود.
دکتر حیدر عزیزنژاد، معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: با ابهام در بعضی از ردیف‌های بودجه این‌گونه بیمارستان‌ها، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تمام تلاش خود را تاکنون برای ارائه خدمت به کار گرفته و برای توسعه این خدمات و بهبود کیفی و کمی نیروی انسانی نیز آماده است.
در این بازدید رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، نماینده معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     نماینده.مجلس     عبدالکریم.جمیری     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     معاون.توسعه    
دکتر.حیدر.عزیزنژاد    

تاریخ بروز رسانی:   10 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >