رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد؛
تقویت کادر پزشکی بیمارستان شهید صادق گنجی با جذب ۱۲ متخصص جدید

11 دی 1402
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی از تقویت کادر پزشکی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان با جذب ۱۲ پزشک متخصص در رشته‌های مختلف پزشکی خبر داد.

دکتر امین آزاد فر در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: بحمدالله در پاییز امسال با تلاش و کوشش مسئولین ذیربط شهرستانی و استانی ۱۲ متخصص در رشته‌های مختلف پزشکی جذب و در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان و همچنین درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ولایت شروع بکار و مشغول ارائه خدمات درمانی به مردم عزیز شدند.
دکتر آزاد فر هدف از اضافه شدن متخصصین مختلف به کادر پزشکی بیمارستان شهید گنجی را تقویت کادر درمان پزشکی خواند و اظهار داشت: بی‌شک با اضافه شدن این متخصصین محترم به کادر پزشکی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان مردم و بیماران گرامی خدمات پزشکی مطلوب‌تر، شایسته‌تر و با کیفیت بهتری را دریافت خواهند کرد.
وی هدف مجموعه درمان شهرستان را کسب رضایت حداکثری مردم و بیماران عزیز توصیف نمود و تصریح داشت: متأسفانه ما در برخی از تخصص‌های پزشکی با مشکل مواجهه بودیم و بخصوص وجود پزشکان تک تخصص در بیمارستان مشکلاتی را هم برای گیرندگان خدمات پزشکی و هم برای خود متخصص مزبور به وجود می‌آورد که بحمدالله با جذب این پزشکان موضوع تا حدودی مرتفع گردیده است.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ادامه داد: در پاییز امسال تعداد دو متخصص داخلی، یک متخصص اطفال، یک متخصص زنان و زایمان، یک متخصص جراح عمومی، یک متخصص ارتوپدی، یک متخصص پوست، یک متخصص ارولوژی (جراح کلیه و مجاری ادراری)، یک متخصص قلب و عروق، یک متخصص اعصاب و روان، یک متخصص عفونی و یک متخصص نورولوژی (داخلی مغز و اعصاب) به مجموعه پزشکان متخصص بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اضافه شده است.
دکتر آزاد فر تعداد کل متخصصین موجود در بیمارستان شهید صادق گنجی را ۶۹ نفر خواند و اضافه داشت: با جذب این متخصصین تعداد متخصصین محترم بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان به ۶۹ متخصص رسیده که با برنامه‌ریزی انجام شده در دو بخش سرپایی (درمانگاه ولایت) و بستری (بیمارستان شهید صادق گنجی) بیماران محترم را تحت درمان قرار خواهند داد.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات همه متخصصین محترم بیمارستان و درمانگاه ولایت اشاره داشت: با تقویت کادر متخصص بیمارستان شهید گنجی برازجان، انتظار می‌رود در آینده شاهد ارائه خدمات درمانی بهتر و با کیفیت‌تری به مردم و مراجعین محترم به بیمارستان شهید صادق گنجی و درمانگاه تخصصی ولایت برازجان باشیم.
انتهای پیام/ ب.ا ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقویت.کادر.پزشکی     دکتر.محمدامین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   11 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >