رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد؛
۳ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی در شهرستان عسلویه پلمب شدند

19 دی 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: سه واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی در شهرستان عسلویه پلمب شدند.

محمدامین شایسته نیا در حاشیه بازدید از واحدهای صنفی در شهرستان عسلویه اذعان داشت: طی بازرسی‌های متعدد و اخطارهای صادر شده به صنوف متخلف در سطح شهرستان، متأسفانه تاکنون ۳ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی و آیین‌نامه ماده ۱۳ مواد خوردنی، نوشیدنی، آرایشی و بهداشتی، بعد از تذکرات و صدور اخطاریه‌های لازم پلمب شدند.
شایسته نیا احقاق حقوق مردم در امر سلامت را ضروری دانسته و تأکید کرد: رعایت موارد بهداشتی و سلامت مواد غذایی خط قرمز این شبکه است که با بازرسی و برخور‌د قانونی با متخلفین، دستیابی به‌سلامت عامه مردم میسر خواهد شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ضمن تقدیر از شناسایی متخلفین توسط کارشناسان بهداشت محیط این شبکه بهداشت و درمان اذعان داشت: پلمب ۳ واحد صنفی با همکاری و همراهی معاون فرمانداری، بخشدار مرکزی، نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، صمت، دامپزشکی، جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام گرفت.
این مقام مسئول افزود: رعایت موازین بهداشتی در تمامی صنوف و اماکن امری ضروری است و عدم رعایت آن موجب نارضایتی عموم مردم، به خطر افتادن سلامت آن‌ها و همچنین زیر پا گذاشتن قوانین حاکم بر جامعه می‌گردد و لازم است شهروندان هرگونه تخلف بهداشتی را از طریق سامانه رایگان ۱۹۰ گزارش کنند تا در اسرع وقت بازرسان سلامت محیط و کار جهت پیگیری موضوع اقدام نمایند.


انتهای پیام/ م.ک-۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب     واحد.صنفی     محمدامین.شایسته‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >