با حضور معاون اول رییس جمهور؛
تجلیل از برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی

4 بهمن 1402
بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حضور معاون اول رییس جمهور، معاون علمی رییس جمهور، وزیر بهداشت، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در این جشنواره از پرفسور مجید اسدی برگزیده پژوهش برتر کمیته علوم بالینی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر جاوید اسفندیاری به‌عنوان فناور برگزیده رتبه اول در بخش کمیته فناوری سلامت تقدیر شد.
سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از این اساتید ارجمند، حضور اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در بین برگزیدگان جشنواره رازی موجب مباهات و افتخار دانست.
دکتر سید محمدهادی امامت افزود: امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در سال‌های آینده نیز شاهد چنین افتخارآفرینی‌هایی برای دانشگاه و استان و نیز در سطح کشور باشیم.
دکتر حسن ملکی زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر سید محمدهادی امامت سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران حضور داشتند.
انتهای پیام/


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     جشنواره.رازی     معاون.تحقیقات.فناوری     دکتر.سیدمحمدهادی.امامت     پرفسور.مجید.اسدی     دکتر.جاوید.اسفندیاری    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >