سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان:
اجرای قانون جوانی جمعیت، بدون همکاری سایر نهادها و دستگاه‌های اجرایی میسر نمی‌باشد

3 بهمن 1402
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: اجرای قانون جوانی جمعیت، بدون همکاری سایر نهادها و دستگاه‌های اجرایی میسر نمی‌باشد.

فاطمه آهو خوش اظهار داشت: باید همه به مقوله جوانی جمعیت نگاه ویژه داشته باشند و آن را جز مسئولیت اجتماعی خود بدانند

وی در خصوص راه‌حل‌های رفع مبانی و مشکلات فرزند آوری در رشد و جوانی جمعیت مواردی را مطرح و به ارائه گزارشی پیرامون رشد جمعیت از نقاط مختلف دنیا پرداخت و افزود: مسئله سالمندی جمعیت یک مسئله جدی است که باید جوانان خصوصاً دانشجویان آگاهی کامل در این زمینه داشته باشند.

آهو خوش در خصوص اطلاع‌رسانی حداکثری به دانشجویان جهت شرکت در جشنواره استانی ایران جوان بمان تأکید کرد و گفت: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارای مفاد زیادی است که همگی قابلیت اجرا دارد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: امیدواریم با شرایط ایجاد شده در آینده نزدیک شاهد افزایش تعداد فرزندان این مرزوبوم باشیم.

وی گفت: هر کشوری باوجود نیروی جوان، سرزنده و پویاست و کشورها از نظر امنیتی، اقتصادی و دفاعی با داشتن نیروهای جوان و پرانرژی موفق‌تر هستند، تبلیغات اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ مبنی بر شعار فرزند کمتر، زندگی بهتر همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، اشتباه بود.

آهو خوش افزود: از آنجایی که اجرای قانون فوق، بدون همکاری سایر نهادها و دستگاه‌های اجرایی میسر نمی‌باشد لازم است دیگر سازمان‌ها و ارگان‌های مستقر در شهرستان در این زمینه همکاری لازم و تنگاتنگ را با بخش بهداشت داشته و در این زمینه همه خود را مسئول و متعهد به انجام آن دانسته و به مقوله جوانی جمعیت نگاه ویژه داشته باشند و آن را جز مسئولیت اجتماعی خود بدانند.

نشست سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با رؤسا و معاونین دانشگاه‌های پیام نور، علمی کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کنگان برگزار شد.

در این نشست سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان: ضمن معرفی جشنواره دانشجویی (ایران جوان بمان) به بیان مسائل و چالش‌های جمعیتی کشور و شهرستان پرداخت.

 

انتهای پیام/ م.س 3070

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     قانون.جوانی.جمعیت        

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >