رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
آماده هرگونه تعامل و همکاری با سازمان‌ها و گروه‌های مردم‌نهاد برای خدمت‌رسانی به مردم هستیم

23 بهمن 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: آمادگی کامل برای همکاری و تعامل با همه ادارات، سازمان‌ها، نهادها و گروه‌های مردم‌نهاد در تمامی زمینه‌های بهداشتی و درمانی برای خدمت‌رسانی به مردم راداریم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی در حاشیه اجرای طرح محرومیت‌زدایی و توانمندسازی محلات که به محوریت سازمان هلال‌احمر برگزار شد بیان داشت: شبکه بهداشت و درمان تنگستان به‌عنوان متولی سلامت همواره در تمامی زمینه‌ها با همه تجهیزات و نیروی انسانی این آمادگی را دارد تا تعامل همه‌جانبه‌ای با سازمان‌ها، ادارات، نهادها و گروه‌های مردم‌نهاد داشته باشد.
وی تلاش شبکه بهداشت و درمان تنگستان در خدمت‌رسانی به مناطق و محله‌های کم برخوردار را بی‌بدیل خواند و افزود: امروز نقش بهورزان که شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند و مناسبت برای خدمتگزاری به مردم برای آنان معنایی ندارد نمونه بارزی از محرومیت‌زدایی و عدالت در سلامت است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: بسیج جامعه پزشکی که برگرفته از پرسنل شبکه بهداشت و درمان در تمامی سطوح خدمت‌رسانی از بهورز تا پزشک است، خود نمادی از عزم و اراده صادق دانش‌آموختگان سلامت است که به‌صورت مستمر در مناطق مختلف تنگستان به برپایی اردوهای جهادی می‌پردازد.
رفیعی اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد از جمله بهترین گروه‌های هستند که می‌توانند کمک‌های مؤثری به جامعه هدف خود ارائه دهند لذا شبکه بهداشت و درمان تنگستان این آمادگی را دارد تا با این گروه‌ها نیز همکاری لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید

کلمات کلیدی:
طرح.محرومیت‌زدایی     توانمندسازی.محلات     ماه‎‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >